یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ | ۱۲:۵۶

موج گرانی مسکن در راه است

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: افزایش وام مسکن در افزایش قیمت بی تاثیر نیست و صرفا تحریک تقاضا بدون توجه به تولید پاسخگوی نیاز جامعه نیست.


به گزارش تریبون،مهدی هاشمی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درخصوص تاثیر افزایش وام مسکن بر رونق بازار گفت: افزایش وام مسکن در رونق بازار بی تاثیر نیست اما همواره لازم است تمهیداتی به کار گرفته شود که تولید مسکن رونق بیابد.

وی با اشاره به پرداخت یارانه و سوبسید در راستای حمایت از تولید کنندگان است افزود:حمایت از تولید کنندگان و خریداران با پرداخت یارانه و سوبسید می تواند رونق بیشتری ایجاد کند و گفتنی است که تازمانی که سیاست گذاری دولت در زمینه مسکن مشخص نشود خریداران و سرمایه گذاران و تولید کنندگان نمی توانند تصمیم قطعی بگیرند .

هاشمی در خصوص افزایش میزان تسهیلات گفت: باتوجه به اینکه تعداد معدودی از افراد می توانند از مزایای تسهیلات به سبب شرایط سرمایه گذاری و اقساط سنگین بهره مند شوند باید گفت، افزایش میزان تسهیلات به تنهایی نمی تواند موجب رونق و اشتغال در بازار شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افزایش وام مسکن در افزایش قیمت بی تاثیر نیست و صرفا تحریک تقاضا بدون توجه به تولید پاسخگو نیست چرا که با افزایش تقاضا تولیدات موجود پاسخگوی نیاز نیست.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: