یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۱۷ اسفند ۹۴ | ۱۸:۳۵

همسر “حاجی بخشی” دارفانی را وداع گفت

همسر ذبیح‌الله بخشی معروف به حاجی بخشی در سن ۷۹ سالگی به علت کسالت جسمانی دار فانی را وداع گفت.


به گزارش تریبون، گرجی بخشی همسر ذبیح الله بخشی‌زاده معروف به «حاجی بخشی» روز گذشته در سن 79 سالگی بعلت کسالت جسمی در بیمارستان خاتم‌الانبیاء درگذشت.

پیکر وی صبح امروز ساعت 9:30 در بهشت زهرای تهران تشییع شده و در قطعه ایثارگران، قطعه 25 گلزار شهدای تهران در جوار مهدیه شهدا و در کنار همسرش به خاک سپرده می شود.

ذبیح‌ الله بخشی‌ زاده معروف به حاجی بخشی در سال 1312 در روستای شمس آباد در نزدیکی اراک متولد شد. در 7 سالگی پدرش توسط نیروهای متفقین کشته ‌شد و او از آن پس مسئولیت خانواده‌اش را بر عهده گرفت.

حاجی بخشی از سن 47 سالگی به جبهه‌ اعزام شد و تا پایان جنگ تحمیلی در جبهه‌ها حضور داشت. وی در طول 8 سال دفاع مقدس در جبهه‌ها بلند‌گو به دست به تقویت روحیه رزمندگان می‌پرداخت. وی از جانبازان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس و برای رزمندگان تداعی کننده حبیب ابن مظاهر بوده و دو پسر، برادر و یک داماد او نیز در جنگ به شهادت رسیدند. حاج ذبیح‌الله بخشی زاده یادگار ماندگار از دوران دفاع مقدس دی سال 1390 درگذشت.

مقام معظم رهبری نیز به مناسب درگذشت او پیام تسلیت صادر فرمودند: «بسم الله الرحمن الرحیم درگذشت پیر دلاور جبهه‌های جهاد، پدر دو شهید و همرزم و همراه هزاران شهید، مرحوم حاج ذبیح‌الله بخشی را به همه مجاهدان راه حق و به خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می‌گویم و علو درجات و پاداش صبر و ثبات را برای ایشان از خداوند متعال مسالت می‌نمایم».

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: