یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۲۴ اسفند ۹۴ | ۱۶:۴۸

یزدانی:فیلمم را دزدیدند/ می‌خواهند «آفتاب‌پرست» را در ماهواره‌ پخش کنند!

منصور یزدانی گفت: در تاریخ چهارم تیرماه سال 94 راش فیلم آفتاب پرست را از دفترم دزدیدند و پس از شکایت، عده‌ای نا‌شناس تهدیدم کردند چنانچه از شکایت خود صرفنظر نکنم، فیلم را برای نمایش در اختیار شبکه‌های ماهواره‌ای می‌گذارند.


به گزارش تریبون، منصور یزدانی تهیه کننده و کارگردان فیلم آفتاب پرست گفت: شخصی به نام «ش.ر پ» در دفتر سینمایی‌ام واقع در خیابان طالقانی مشغول به کار بود که در تاریخ چهارم تیرماه سال 94 با همدستی فردی به نام “ا.س ز” وسایل و تجهیزات فیلم سازی به ارزش حدودی 140 میلیون تومان به همراه راش فیلم آفتاب پرست را به سرقت بردند.

وی در ادامه افزود: پس از شکایت در تاریخ هشتم اسفندماه سال 94 متهمان به “دو سال حبس تعریزی، تحمل 50 ضربه شلاق و رد عین یا مثل یا قیمت اموال مسروقه” محکوم شدند.

تهیه کننده و کارگردان فیلم آفتاب پرست خاطر نشان کرد: متاسفانه علیرغم صدور حکم قضایی، متهمان مجهول المکان هستند و با پیگیری‌های بسیار اداره آگاهی که جای قدردانی و تشکر دارد، تاکنون موفق به شناسایی محل اختفای متهمان نشده‌اند.

یزدانی در ادامه یادآور شد: مدتی است که افراد نا‌شناسی از طریق باجه‌های تلفن عمومی با بنده تماس می‌گیرند و تهدید می‌کنند در صورتی که از شکایت خود صرفنظر نکنم و مبلغ 70 میلیون تومان به آن‌ها پرداخت نکنم، فیلم را برای نمایش در اختیار شبکه‌های ماهواره‌ای قرار می‌دهند و این در حالی است که برای ساخت این فیلم حدود 350 میلیون تومان هزینه کرده‌ام.

گفتنی است فیلم آفتاب پرست در تاریخ هفدهم اردیبهشت ماه سال 94 در خانه هنرمندان ایران در یکصدمین برنامه سینما تک به اکران در آمد که با استقبال جمع کثیری از هنرمندان و منتقدان رو برو شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: