سه شنبه ۲۵ اسفند ۹۴ | ۱۰:۳۹

بدقولی بنیاد شهید در پرداخت معوقات ایثارگران

بنیاد شهید و امور ایثارگران که قرار بود مطالبات ایثارگران مربوط به سال های 91 تا94 را تا پایان سال پرداخت کند، در روزهای آخر سال وعده سال آینده را داد.


به گزارش تریبون، بنیاد شهید و امور ایثارگران که قرار بود مطالبات ایثارگران مربوط به سال های 91 تا94 را تا پایان سال پرداخت کند، در روزهای آخر سال وعده سال آینده را داد.

بنابراین گزارش، بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال 93 بخشی از مطالبات خانواده شهدا را پرداخت کرد و پس از آن حجت الاسلام شهیدی محلاتی در گفت و گو با رسانه های خبری اظهار داشت: مطالبات خانواده شهدا تا سال 90 پرداخت شده است و بخشی از آن که مربوط به سال 91 است تا اسفند 94 پرداخت می شود.

دیگر مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در دفعات مکرر از پرداخت معوقات ایثارگران به ویژه خانواده شهدا تا پایان سال 94 خبر داده بودند.

اما اخیراً قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در پاسخ به سوال یک خبرنگار اظهار داشت: تلاش می کنیم تا در ابتدای سال 95 بخشی از معوقات خانواده شهدا را پرداخت کنیم.

این خلف وعده بنیاد شهید در پرداخت معوقات ایثارگران موضوع تازه ای نیست اما جامعه ایثارگری کشور را معترض و عصبانی کرده است. پیش از این نیز بنیاد شهید در پرداخت بخش اول معوقات خانواده شهدا چندین بار وعده داد اما با بدقولی و تأخیر پرداخت نمود.

حال باید دید منظور این نهاد خدمت رسان به خانواده شهدا از پرداخت معوقات در ابتدای سال 95 چیست و چه زمانی از نگاه ایشان را می توان ابتدای سال دانست؟!

مسئولان این سازمان باید توجه کنند که بسیاری از ایثارگران بر اساس وعده های داده شده ایشان برای زندگی خود برنامه ریزی می کنند که در اثر بدقولی ضربه های چبران ناپذیری می خورند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: