سه شنبه ۲۵ اسفند ۹۴ | ۱۱:۰۲

خدمت رساني جهادي از 4 فروردين در مناطق محروم قزوين

مسئول سازمان بسيج دانشجويي استان قزوين گفت: اعزام دانشجويان به اردوهاي جهادي در راستاي ارائه خدمات پزشكي، بهداشتي و عمراني به روستاهاي محروم منطقه الموت از 4 فروردين‌ آغاز و تا 12 اين‌ ماه ادامه دارد.


به گزارش تریبون، مهدي برزگر اظهار داشت: بيش از 200 دانشجوي دانشگاه‌هاي استان قزوين در ايام نوروز در قالب اردوهاي جهادي با هدف خدمت‌رساني به مناطق محروم استان قزوين اعزام مي‌شوند.

وي افزود: اعزام دانشجويان دانشگاه‌هاي علوم‌پزشكي و فني‌ و مهندسي به اردوهاي جهادي در راستاي ارائه خدمات پزشكي، بهداشتي و عمراني به روستاهاي محروم منطقه الموت از 4 فروردين‌ماه سال 95 آغاز و تا 12 فروردين‌ماه ادامه دارد.

برزگر عنوان كرد: دانشجويان دانشگاه‌هاي استان قزوين در دو گروه خواهر و برادر در قالب 4 گروه جهادي با هدف ارائه خدمات به مناطق محروم اعزام مي‌شوند.

مسئول سازمان بسيج دانشجويي استان قزوين تصريح كرد: گروه جهادي دانشجويي خواهران در زمينه اقتصاد مقاومتي با هدف افزايش سطح اشتغال و توانمندسازي بانوان به تشريح و ارائه آموزش‌هاي لازم براي بانوان روستاهاي مناطق محروم در عرصه گليم‌بافي، فرش‌بافي و صنايع‌دستي مي‌كنند.

وي خاطرنشان كرد: در حوزه پزشكي نيز خدمات بهداشتي و درماني در زمينه دندان‌پزشكي، روانشناسي، بهداشت محيط و آموزش‌هاي قبل از ازدواج براي زوج‌هاي جوان توسط خواهران و برادران جهادي ارائه مي‌شود.

برزگر تصريح كرد: احداث سرويس‌هاي بهداشتي و حمام براي خانواده‌هاي محروم و نيازمند نيز از اقدامات برادران گروه جهادي در حوزه عمراني در ايام نوروز است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: