سه شنبه ۰۳ فروردین ۹۵ | ۰۳:۱۲
جهانگیر الماسی

مسئولان با رفتار خود ما را کتک می زنند

بازیگر سینما و تلوزیون ایران گفت: من میخواهم در میان هنرمندان فعالیت داشته باشم اما مثل بعضی از هنرمندان نه کافه دارم و نه رستوران و همه اینها به مقابله مسئولین برای جلوگیری از فعالیت بنده اضافه شده است.


به گزارش تریبون، جهانگیر الماسی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص فیلم‌هایی که در سال گذشته اکران شد، اظهار داشت: به خاطر مشکلات عدیده نتوانستم فیلم های داخلی را تماشا کنم.

وی همچنین درباره فیلم های جشنواره و شرکت در این فستیوال گفت:متاسفانه مسئولان با رفتار خود ما را کتک میزنند و 4 سال به صورت مسقیم اجازه ورود به جشنواره را نمی دهند و 10 سال هم به صورت غیر مستقیم چوب لای چرخ ما می‌کنند.

الماسی تاکید کرد: من میخواهم در میان هنرمندان فعالیت داشته باشم اما مثل بعضی از هنرمندان نه کافه دارم و نه رستوران و همه اینها به مقابله مسئولین برای جلوگیری از فعالیت بنده اضافه شده است.

این هنرمند سینما گفت: من نهایت تلاش خود را برای ادامه دادن در این راه انجام داده ام،چند فیلم نامه و نمایشنامه نوشته ام ولی متاسفانه چون علاقه مشترکی بین من و مسئولین نیست کارهای من به اجرا نمی رسد.

وی درباره فیلم نامه رنج و سرمستی اظهار داشت: تا تکلیف این فیلمنامه روشن نشود نمی‌شود آن را به فیلم تبدیل کرد.هر از چند گاهی هم یک خانم به من زنگ میزند که این فیلم نامه برای جهانگیر الماسی نیست و از من طلب پول میکند در صورتی که تا کنون 9 بار این فیلم نامه را خودم باز نویسی کرده ام.

الماسی در پایان گفت: اسم فیلم نامه من رنج و سر مستی است که متاسفانه رنجش برای من و سرمستی اش برای دیگران به ارمغان رسیده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.