یکشنبه ۰۹ خرداد ۹۵ | ۱۱:۴۴

حضور در اردوهاي جهادي مسابقه اي براي خدمت در راه سيدالشهدا(ع)/سخنان مسئولین فقط در حد شعار باقی می ماند

بسيج سازندگي در اردوهاي جهادي با هدف محروميت زدايي، خودسازي و كسب تجربه از متربيان شجره طيبه صالحين عرصه مختلف بخصوص كشاورزي و اردوهاي جهادي يك روزه استفاده مي كند.


به گزارش تریبون، امروز که ما در جنگ نرم فرهنگی، اقتصادی، سیاسی با دشمن و جنگ مستشاری علیه داعش شیطان صفت در کشورهای عراق و سوریه هستیم باز بسیجیان از بعضی مسئولین و نخبگان که همیشه شعار را پیشه کار خود می کنند؛ پیشی گرفتند.

فرقی نمی کند بسیجی برادر باشی یا خواهر؛ عضو حلقه های شجره طیبه صالحین باشی یا نه ، مهم این است که بتوانی خدمتی برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی انجام دهی.مهم این است که از فرمان ولایت اطاعت پذیر باشی چه در هشت سال دفاع مقدس، چه در مقابل فتنه ها و یا در مقابل نفوذ در عرصه های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی .چند سالی است که شجره طیبه صالحین در بسیج تشکیل و مورد حمایت امام خامنه ای(حفظه الله) با هدف کادر سازی برای ظهور امام عصر(عج) فعالیت می کند.

بسیج سازندگی در اردوهای جهادی با هدف محرومیت زدایی، خودسازی و کسب تجربه از متربیان شجره طیبه صالحین عرصه مختلف بخصوص کشاورزی و اردوهای جهادی یک روزه استفاده می کند. متربیان شجره طیبه صالحین نیز علاوه بر خودسازی معنوی، بصیرتی و تربیتی، مهارت نیز می آموزند.
به همین منظور با متربیان حلقه های شجره طیبه صالحین که برای برداشت زیره سبز از اراضی وقفی زیر کشت شوکت آباد بیرجند که اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند متولی آن بود؛ همراه شدم.

در این اردوی جهادی تعداد 90 نفر از جهادگران خواهر از حوزه های مقاومت حضرت زینب(س)، کوثر، حضرت فاطمه زهرا(س) و ام البنین(ع) حضور داشتند.

مراد پور: باید قدردان بسیجیان در همه عرصه ها باشیم

سمیه مراد پور مسئول گروه جهادی حلقه های صالحین پایگاه زینب کبری(ص) بیرجند در گفتگو با خبرنگار بسیج اظهار داشت: حلقه های صالحین نقش اساسی در اردوهای جهادی یک روزه ایفا می کنند.
وی با بیان اینکه امروز 30 نفر از اعضای حلقه های صالحین جوان برای زیره چینی شرکت کرده اند افزود: زمین های زیر کشت زیره سبز اوقافی است که درآمد برداشت محصول برای جشن نیمه شعبان و تاسوعا و عاشورای حسینی هزینه می شود.
وی با بیان اینکه همه ما باید قدردان بسیجیان در همه عرصه ها باشیم گفت: این متربیان در طول سال به بافت فرش برای فروش و هزینه برای عتبات عالیات مشغول هستند.

جعفری: سخنان مسئولین فقط در حد شعار باقی می ماند

معصومه جعفری مسئول گروه جهادی پایگاه حضرت معصومه(ص) با بیان اینکه یک حلقه از متربیان جوان در اردوی یک روزه جهادی برای برداشت محصولات کشاورزی اعزام شدیم گفت: کشاورزی رحمت است و کسانی که در فعالیت های جهادی مشارکت می کنند قدر نان حلال درآوردن را به خوبی درک می کنند.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون شش اردوی جهادی با حضور اعضای حلقه صالحین برگزار شده است گفت: در این اردوی جهادی اعضای شورای پایگاه و جوانان پایگاه حضور دارند.
جعفری خطاب به مسئولین گفت: متاسفانه مسئولین توجه به فرمایشات رهبری ندارند و فقط در حد شعار کار می کنند و به فکر کشاورزان نیستند.

حضور در اردوی جهادی برای خدمت در راه سیدالشهدا(ع) یک میدان مسابقه است

مسئول گروه جهادی پایگاه حضرت معصومه(ص) با بیان اینکه از 12 سال تا 65 سال در این اردو مشارکت دارند عنوان کرد: حضور بسیجیان برای خدمت در راه سیدالشهدا در این اردوی جهادی مانند یک میدان مسابقه بود و افرادی با وجود ناراحتی های جسمی در این اردو شرکت کردند.

کدخدا: اردوهای جهادی یک روزه حلقه های صالحین در تمام سال جریان دارد

فاطمه کدخدا مسئول بسیج سازندگی حوزه مقاومت حضرت زینب(س) بیرجند گفت: از ابتدای سال تاکنون 12 گروه جهادی از پایگاه های مقاومت نرجس ، سجیه، مرضیه، باقرالعلوم، سیدالشهدا ، وارثان شهدا در اردوهای جهادی یک و دو روزه شرکت کردند.
وی با بیان اینکه اردوهای جهادی نقش موثری در توسعه روستاها دارند گفت: کشاورزی محور توسعه هر کشوری است و کمک به اقتصاد می کند و می تواند در اقتصاد مقاومتی موثر باشد.

کدخدا ادامه داد: حلقه های صالحین در این اردوها علاوه بر کسب تجربه با مناطق محروم و حرفه کشاورزی بیشتر آشنا می شوند.
وی با بیان اینکه در هفته گذشته تعداد 40 نفر از متربیان حلقه های شجره طیبه صالحین پایگاه مقاومت سجیه و نرجس در اردوی یک روزه وجین کردن زمین کشاورزی دهکده بسیج حضور داشتند عنوان کرد: اردوهای جهادی یک روزه تا پایان سال جاری ادامه خوهد داشت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: