یکشنبه 11 سپتامبر 16 | 17:35
نه به شیطان

«نه» گفتن کاربران شبکه‌های اجتماعی به شیطان‌های بزرگ و کوچک

پویش «نه به شیطان» از شنبه 20 شهریور آغاز شده است و قصد دارد در نبود حجاج ایرانی در مراسم حج امسال، جای خالی مراسم «برائت از مشرکین» را در فضای مجازی پر کند.


نه به شیطان
سرویس اجتماعی فردا: پویش «نه به شیطان» از شنبه 20 شهریور آغاز شده است و قصد دارد در نبود حجاج ایرانی در مراسم حج امسال، جای خالی مراسم «برائت از مشرکین» را در فضای مجازی پر کند.

این پویش با الهام گرفتن از جمله «آنان که حج را به یک سفر زیارتی ـ سیاحتی فروکاسته و دشمنی و کینه خود با ملّت مؤمن و انقلابی ایران را در زیر عنوان «سیاسی کردن حج» پنهان ساخته‌اند، شیطانهایی خُرد و حقیرند که از به خطر افتادنِ مطامع شیطان بزرگ، آمریکا، به خود میلرزند» در پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به حجاج، حدود یک روز است که فعالیت خود را آغاز کرده است.

کاربران شبکه‌های اجتماعی با مراجعه به سایت www.no2satan.com و ثبت عکس، نام و کشور خود، تصویر متحدی دریافت می‌کنند که می‌توانند آن را در شبکه‌های اجتماعی (مانند تلگرام، اینستاگرام و…) بازنشر کنند.

کاربران در این پویش برای بازنشر تصاویرشان از برچسب یا هشتگ #no2satan استفاده می‌کنند و بر اساس اطلاعات درج شده در سایت سه زبانه پویش «نه به شیطان» تاکنون حدود 3 هزار کاربر تصاویر خود را از سایت دریافت کرده‌اند که این کاربران از 31 کشور دنیا بوده‌اند.

شما هم می‌توانید برای دریافت تصویر اختصاصی خود به سایت پویش مراجعه کرده و در قسمت «مشارکت در کمپین» اطلاعات خود را وارد کنید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.