شنبه ۲۴ مهر ۹۵ | ۱۵:۱۳

پیاده‌روی اربعین با کاروان مقاومت در محور فرات

کاروان پیاده‌ی روایت مقاومت، محور فرات، در دومین سال حرکت، صبح هفتم صفر از مسجد جامع خرم‌شهر به مقصد عتبه‌ی مقدسه‌ی حسینیه حرکت خواهد کرد.


photo_2016-10-15_15-10-07

پویش پیاده‌ی الی بیت‌المقدس – اربعین ۱۳۹۴. بقعه‌ی سیدابراهیم.

به گزارش تریبون مستضعفین کاروان پیاده‌ی روایت مقاومت، محور فرات، در دومین سال حرکت، صبح هفتم صفر از مسجد جامع خرم‌شهر به مقصد عتبه‌ی مقدسه‌ی حسینیه حرکت خواهد کرد؛ ان شاء الله.

به گزارش وتر، این کاروان پیاده، با آرمان اتصال نقاط عطف نهضت مقاومت در ایران و عراق و با شعار “طریق القدس یمر من کربلاء”، از مناطق عملیاتی الی‌بیت‌المقدس، کربلای پنج و هشت، رمضان و خیبر عبور و آن‌ها را زیارت و روایت خواهد کرد.

زیارت مقام جنگ جمل، مقام خضر نبی، مولد حضرت ابراهیم، مزار احمدبن‌موسا و سیدابراهیم و حمزه‌ی شرقی، و مضجع حزقیال نبی از دیگر برنامه‌های این کاروان پیاده‌روی در مسیر عتبات مقدسه‌ی نجف و کوفه و کربلاء است. این کاروان پس از زیارت اربعین در عتبه‌ی حسینیه و شرکت در حرکت سالانه‌ی الی‌بیت‌المقدس در حرم حر در ظهر اربعین، به زیارت عتبات کاظمیه و سامراء و مزار سلمان پارسی در مدائن می‌رود و روایت نبرد با تکفیری‌ها را از زبان رزمنده‌های حشدالشعبی خواهد شنید.

کاروان پیاده‌روی فرات، محصول حلقه‌ی پویه‌ی مدرسه‌ی شیعی وتر است و به گفته‌ی مدیر این مدرسه پاره‌ی اول محور خرم‌شهر-کربلاء-قدس به طول ۵۷۳ کیلومتر، را با عبور از خرم‌شهر، بصره، قرنه، ناصریه، سماوه، نجف به کربلاء طی ۱۳ روز پیاده طی خواهد کرد و پاره‌ی دوم این محور از حرم حر تا مناطق عملیاتی رطبه و تا گذرگاه مرزی طربیل را سواره روایت خواهد کرد.

دومین کاروان پیاده‌ی روایت مقاومت، محور فرات، مختص برادران با توان جسمانی بالا است که برای ثبت نام می‌توانند تا پایان ماه محرم با شماره‌ی ۹۱۲۷۴۸۱۲۴۰ یا حساب @vvatr_school در فضای تلگرام تماس به‌گیرند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.