یکشنبه 19 دسامبر 10 | 13:22

پنجره هفتاد و سوم و حذف متکی در دو حرکت

آخرین شماره این هفته نامه با تصویری جالب از منوچهر متکی وزیر برکنارشده امورخارجه و با تیتر «حذف در 2 حرکت؛ بررسی برکناری شتابزده منوچهر متکی» منتشر شد.


هفتاد و سومین شماره هفته نامه خبری-تحلیلی پنجره با گزارشی ویژه از تغییر ناگهانی رئیس دستگاه دیپلماسی کشور منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی هفته نامه پنجره، آخرین شماره این هفته نامه با تصویری جالب از منوچهر متکی وزیر برکنارشده امورخارجه و با تیتر «حذف در 2 حرکت؛ بررسی برکناری شتابزده منوچهر متکی» منتشر شد.

در این شماره پنجره و در بخش خبری می توانید مصاحبه بدون نام با يكي از مسئولان سابق دستگاه سياست خارجي كشور و از منتقدان جدی عملکرد وزیر امور خارجه سابق را بخوانید و از زبان وی با دلایل برکناری ناگهانی متکی آشنا شوید.

عاشورای 88 و روسیاهی فتنه گران
اگر هنوز در حیرت اتفاقات تلخ عاشورای سال گذشته هستید و چرایی شدت بی حرمتی ها را در سر دارید، می توانید صفحات سرویس سیاسی پنجره را مطالعه کنید.

ناکامی فتنه‎گران برای عدم برپایی نماز ظهر عاشورای سال 88، روایت یک عزادار حسینی از هتک حرمت عاشورای 88، فتنه 60 تا فتنه 88 و چندین چند گزارش و یادداشت دیگر در خصوص حوادث عبرت انگیز عاشورای 88 مطالبی است که صفحات سرویسی سیاسی این شماره پنجره را گر کرده است.

دوتا بچه کافی نیست
هرم جمعیتی کشورمان و نرخ رشد جمعیت ایران از جمله مسائلی است که دغدغه همیشگی کارشناسان این حوزه و جامعه شناسان بوده و هست. سیاست های کنترل جمعیتی که از اوائل دولت سازندگی با شعار “دوتا بچه کافیه” اجرا شد از جمله مواردی است که هر از چندگاهی مورد نقد و نظر کارشناسان این عرصه واقع شده است.

سرویس اجتماعی پنجره در پرونده ای مفصل و در گفتگو با کارشناسان و اساتید دانشگاه این مسئله را مرد بررسی قرار داده و به نقد کشیده است.

مختار شناسی؛ بررسی خونخواهی ذبیح الله الاعظم
این روزها همزمان با عاشورای حسینی و پخش سریال مختارنامه از تلوزیون افکار عمومی متوجه یکی چهره برجسته تاریخی شده و تشنخ آگاهی از چند و چون قیام وی و میزان نزدیکی مرام او با مرام و مسلک اهل بیت پیامبر اکرم است.

سرویس تاریخ هفته نامه پنجره در این شمارده در گفتگو با صاحبنظران تاریخ اسلام و اساتید دانشگاه به مختار پرداخته و ابعاد مختلف شخصیتی وی و قیام بزرگ او را بررسی کرده است.

هنر متعهد و هنر دینی
ویژه نامه این شماره پنجره نیز به موضوع هنر متعهد و هنر دینی اختصاص دارد. سرویس هنر پنجره به سراغ چهره های برجسته سینمایی کشور چون جمال شورجه و ابوالفضل جلیلی رفته و درخصوص هنر متعهد با آن ها به گفتگو نشسته اند.

هفتاد و سومین شماره هفته نامه خبری-تحلیلی پنجره را با آثار و گفتاری از سید یحیی رحیم صفوی، ابوالفضل جلیلی، جواد محدثی، سعید بیابانکی، احمد رهدار، بیژن مقدم، مهدی صباغ زاده، محمدتقی رهبر، بهمن شریف زاده، صابر میرزایی، جمال شورجه، ابراهیم فیاض، رضا مرتضایی، قاسم رفیعا، سید جلال فیاضی، علیرضا مختارپور، جواد منصوری، محمد مشفق، جعفر صالحان، حسین علی شهریاری، فریده خلج آبادی فراهانی، نادر مطیع حق شناس، شهلا کاظمی پور و … از رونامه فروشی های سراسر کشور تهیه کنید

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.