دوشنبه ۱۶ مرداد ۹۶ | ۰۰:۵۷

رحیم پور تقاص چه چیزی را پس می دهد؟

علی سهیلی

تازه ایشان شانس آورده فقط چندین بار از ترور فیزیکی جان سالم بدر برده، اما معلوم نیست، ترور شخصیتی تا کجا و به چه صورت ادامه خواهد یافت؟باید خدا رو شکر کرد که تهدید تجمع و اعتراض چند صد نفر تا چند هزار نفری در مشهد در مکان سخنرانی علیه ایشان عملی نشده است؟


یکسال است از آخرین سخنرانی حسن آقای رحیم پور قبل از خطبه های نمازجمعه مشهد می گذرد و بیش از یک سال است که شورای سیاست گذاری نماز جمعه در اقدامی هماهنگ با ممنوع المنبر کردن ایشان آن را به صورت رویه در کشور در آورده است.

استاد رحیم پور ازغدی تقاص چه چیزی را پس میدهد؟ چرا باید عذر خواهی کند؟ از چه کس یا کسانی باید عذر خواهی کند؟

چرا برخی شرط حضور در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد و تهران را عذرخواهی وی از سخنان گذشته اش قرار داده اند؟

آیا این مضیقه ها و تنگناها در نماز جمعه و صدا و سیما، با خط مشی تحریمی دولت و تهدید به ندادن بودجه و تنگناهای مالی آنان بی ارتباط است؟

تازه ایشان شانس آورده فقط چندین بار از ترور فیزیکی جان سالم بدر برده، اما معلوم نیست، ترور شخصیتی تا کجا و به چه صورت ادامه خواهد یافت؟
باید خدا رو شکر کرد که تهدید تجمع و اعتراض چند صد نفر تا چند هزار نفری در مشهد در مکان سخنرانی علیه ایشان عملی نشده است؟

آخرین سخنرانی استاد رحیم پور همزمان با روز تشیع شهید مظلوم حاج رجب محمدزاده در نماز جمعه بود و شاید نهیب به آنانی که که متظاهرانه برای تشیع وی آمده بودند گفت: تا حالا کجا بودید؟ آن موقع که شهید نشده بود چرا بهش توجه نمی کردید؟

به هر حال این وظیفه دوستان و همرزمان ایشان است که موضوعاتی که ایشان معذوریت شخصی دارند ورود کنند، نه از ایشان بلکه از حق و عدالت و آزادی بیان و ارزش ها، دفاع کنند.

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.