چهارشنبه ۱۸ مرداد ۹۶ | ۱۶:۴۱

از ست کردن لباده روحانی با کت و شلوار هیلاری تا سلفی حقارت با فدریکا

مالک شریعتی

چه شد که به نمایش هیجان زدگی از عکس سلفی با موگرینی رسیدیم؟ با اینکه اصل ماجرا ناشی از خودباختگی هویتی است، ریشه های سیاسی ماجرا را نمی توان در سالهای اخیر جستجو نکرد؛ آنجا که رسانه های اصلاح طلب و غربزده کشور در هر اتفاق عادی و غیرعادی در روابط ایران با غرب، حراج عزت کشور را تیتر یک کردند


چه شد که به نمایش هیجان زدگی از عکس سلفی با #موگرینی رسیدیم؟ با اینکه اصل ماجرا ناشی از #خودباختگی_هویتی است، ریشه های سیاسی ماجرا را نمی توان در سالهای اخیر جستجو نکرد؛ آنجا که رسانه های #اصلاح_طلب و #غربزده کشور در هر اتفاق عادی و غیرعادی در روابط ایران با غرب، #حراج_عزت کشور را تیتر یک کردند:

گفتگوی تلفنی روحانی با اوباما در سال ابتدایی دولت یازدهم و ذوق مرگ شدن برخی رسانه ها از صحبت تلفنی با کدخدا

قدم زدن تفریحی آقای محمد جواد ظریف با جان کری در خلال مذاکرات هسته ای منجر به برجام و افتخار برخی سیاسیون اصلاح طلب و نوشتن مقالات مطول درباره آن.

۳️ دست دادن کاملا اتفاقی باراک اوباما با دکتر ظریف در راهروی سازمان ملل متحد در سال سوم دولت قبل و تبلیغ رسانه ها از یک اتفاق بزرگ و شکوهمند برای مصدق ایران زمین.

رپرتاژهای عجیب رسانه های اصلاح طلب برای #هیلاری_کلینتون و شاهکار #روزنامه_شرق در استقبال از پیروزی احتمالی هیلاری کلینتون با ست کردن رنگ کت و شلوار او با #لباده_روحانی در صفحه نخست خود، روز قبل از اعلام نتایج انتخابات آمریکا که … .

حضور #غیرهمتراز و دور از شان و #عزت وزیر راه و شهرسازی، یک نایب رییس مجلس، معاون رئیس جمهور و … در مراسم جشنی با حضور رئیس یک شرکت اروپایی و اظهار شادمانی از واردات!!! یک کالای خارجی (اولین #ایرباس خریداری شده) و نه صادرات کالای ایرانی به اروپا.

و امروز رسیدیم به #سلفی_حقارت؛ اینجا اصلا زن بودن او مطرح نیست آنچنانکه برخی ها به سخره و شوخی گرفته اند. بلکه دقیقا #غربی_بودن اوست که عده ای را مست کرده است؛ چیزی که خجالت آور و برای غیرتمندان #دق_آور است رخ داده و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی ـ که دور تا دورش عکس دهها شهید در تراز #دیالمه و #آیت آویخته اند ـ از حضور یک مقام بلندپایه غربی آنچنان به ذوق آمده اند که برای سلفی گرفتن با او با یکدیگر مسابقه گذاشته اند و حتی دقت نمی کنند که در قاب دوربین خبرنگاران چه ثبت و به دنیا مخابره خواهد شد.

متاسفانه باید گفت این ماجرا از صف اشتیاق مردم شوروی سابق برای خوردن #مک_دونالد آمریکایی دردآورتر و تاسف بارتر است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.