یکشنبه 19 دسامبر 10 | 15:33

رئيس مجلس تبریک به موسوی را تکذیب کرد

اخيرا يكي از متهمين فتنه سال 1388 به بهانه‌اي به نقل از يكي از سايت‌ها، خبري دروغ و تكراري مبني بر تبريك علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي به موسوي در روز انتخابات رياست جمهوري سال 88 منتشر كرده است.


دفتر رئيس مجلس شوراي اسلامي با انتشار اطلاعيه‌اي روايت سعيد شريعتي در مورد تماس عصر روز 22 خرداد علي لاريجاني و موسوي را تكذيب كرد.

روز گذشته سعيد شريعتي از متهمان حوادث پس از انتخابات در نامه‌اي به رئيس قوه قضائيه، روايت جديدي از تماس عصر روز انتخابات رياست جمهوري دهم (22 خرداد 88) ميان موسوي و آقاي علي لاريجاني مطرح كرد و مدعي شد كه موسوي در اين تماس از اتمام تعرفه‌ها در برخي حوزه‌هاي انتخابيه گلايه كرده اما رئيس مجلس با اطمينان دادن به او مبني بر اينكه كار با پيروزي او تمام شده، گفته است كه پيگيري يكي دو حوزه به دردسرش نمي‌ارزد.

در واكنش به اين خبر و طرح روايت جديد كه سعيد شريعتي از آن با عنوان “تماس مشهور” ياد كرده بود رئيس مجلس در اين مورد روشنگري كرد و در مورد اين ادعا توضيح داد.

دفتر رئيس مجلس امروز در اطلاعيه‌اي اظهارنظر سعيد شريعتي را تكذيب كرده و گفته است كه آقاي لاريجاني هيچ‌گاه به موسوي تبريك نگفته است.

در اين اطلاعيه كه در واقع روشنگري قابل تقدير اما ديرهنگام از سوي رئيس مجلس است، البته تماس ميان رئيس مجلس و كانديداي متوهم انتخابات تكذيب نشده است اما به‌نظر مي‌رسد تكذيب قطعي تبريك‌گويي لاريجاني به موسوي در واقع حاوي رد تماس نيز هست.

در اين اطلاعيه آمده است: اخيرا يكي از متهمين فتنه سال 1388 به بهانه‌اي به نقل از يكي از سايت‌ها، خبري دروغ و تكراري مبني بر تبريك علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي به موسوي در روز انتخابات رياست جمهوري سال 88 منتشر كرده است.

اين بيانيه در ادامه مي‌افزايد: همان‌گونه كه لاريجاني در گذشته اين خبر را تكذيب كرده است، بدين وسيله اعلام مي‌دارد كه ايشان نه در روز انتخابات و نه در ايام ديگر هرگز تبريك پيروزي در انتخابات به موسوي نگفته‌اند.

در بيانيه منتشر شده از سوي دفتر رييس مجلس شوراي اسلامي آمده است: جاي تاسف است كه برخي از سايت‌هاي متعهد به اصول اسلامي، خوراك تبليغاتي براي ساختارشكنان و فتنه‌انگيزان فراهم مي‌كنند.

  1. سعيد شريعتي
    19 دسامبر 2010

    سلام دوستان تريبون:
    متن نامه من گوياست و به روشني من توضيح داده‌ام كه محتواي تماس آقاي لاريجاني با آقاي موسوي بر مبناي قول آقاي مهندس موسوي چه بوده. اتفاقا چون نقطه ضعف آقاي لاريجاني را مي‌دانستم در پرانتز توضيح دادم كه شايد بحث مبارك باد گويي در ميان نبوده باشد. ايشان هم اصل تماس را كه تكذيب نكرده بحث مبارك باد گويي را تكذيب كرده كه مورد ادعاي من نبوده است.
    توفيقات شما و آقاي لاريجاني را از خداوند مي‌خواهم

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.