چهارشنبه 25 اکتبر 17 | 16:23
در حاشه تودیع وحید جلیلی از معاونت فرهنگی شهرداری مشهد

سه سال معاونت وحید جلیلی؛ بدون دریافت یک ریال حقوق از شهرداری مشهد

روز گذشته مراسم تودیع وحید جلیلی معاون سابق فرهنگی شهرداری مشهد برگزار شد که این مراسم با حاشیه هایی همراه بود. وی در حالی در این مراسم حاضر گردید که در طول سه سال مسئولیتش هیچ حقوقی را از شهرداری مشهد دریافت نکرده است.


وحید جلیلی معاون فرهنگی شهرداری مشهد، در حالی روز گذشته از مسئولیت خود تودیع شد که دوران سه ساله مسئولیتش هیچ حقوقی از شهرداری مشهد دریافت نکرد.

این در حالی است که رقم حقوق معاونین شهردار کلانشهرها، یکی از بالاترین حقوق ها در میان کارمندان دولت محسوب می شود اما جلیلی ترجیح داد از ابتدای پذیرش مسئولیت در شهرداری مشهد و در طول سه سال گذشته، هیچ مبلغی را بعنوان حقوق و مزایا از شهرداری مشهد دریافت نکند.

مراسم تودیع جلیلی نیز حاشیه جالب توجهی داشت. شهردار جدید مشهد نیز روز گذشته در مراسم تودیع جلیلی، بر خلاف روال تودیع همه معاونان دیگر، اجازه سخنرانی به جلیلی را نداد!
جلیلی هم با خنده گفت: «بله! دوستان فقط به گفت وگو در مراودات جهانی و فضای بین المللی معتقدند!»

جلیلی همچنین ضمن بوسیدن قرآنی که به او هدیه شده بود سکه اهدایی شهردار را پس داد و گفت: «دوستان می‌دانند که در طول این سه سال بنده از شهرداری حقوق نگرفتم، بگذارید این رویه را در آخرین روز هم حفظ کنم».

همچنین جلیلی در واکنش به انتشار خبری مبنی بر بازگرداندن حقوق دریافتی به شهرداری مشهد اعلام کرد: مدیر محترم رجانیوز.ضمن سلام و گلایه از بی دقتی در نشر خبری مجعول از کانالی مشکوک، بنده حقوقی از شهرداری نمی‌گرفتم که بخواهم برگردانم.

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: