جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۰۱ آذر ۹۶ | ۱۳:۴۶

داعش، محصول کم‌کاری ما

امام(ره) در آخرین پیام خود در آذر ماه سال ۶۷ به نیروها‌ی بسیج، تاکید کرد که شما باید به فکر تشکیل هسته‌ها‌ی مقاومت در جهان باشید. ولی ما فرمان امام را کنار گذاشته ایم و فضا را خالی کردیم، راه برای القاعده و داعش باز شد.


آقای بشارتی، معاون آقای ولایتی در زمان وزارت خارجه، می‌گفتند زمانی به یک سفر خارج از کشور رفته بودیم. یک گروه از دانشجویان کره جنوبی از ما اجازه دیدار محرمانه خواستند و ما هم وقت دادیم، آمدند گفتند: ما از شما برنامه‌ی آقای خمینی را برای سرنگونی دولتمان می خواهیم. آنها از ما چنین توقعی داشتند و چنین تصوراتی نسبت به انقلاب اسلامی دارند. انقلاب اسلامی واقعایک چنین تفکری را در مستضعفان جهان دامن زده بود در حالی‌که این دانشجویان کره جنوبی، مسلمان که هیچی، مسیحی هم نیستند، بت‌پرست هستند.

وقتی که ما فقط از ارض‌ها و مرز‌ها‌ی خود محافظت می‌کنیم در حقیقت از سبک زندگی دینی دور می‌شویم.

امام(ره) در آخرین پیام خود در آذر ماه سال ۶۷ به نیروها‌ی بسیج، تاکید کرد که شما باید به فکر تشکیل هسته‌ها‌ی مقاومت در جهان باشید. ولی ما فرمان امام را کنار گذاشته ایم و فضا را خالی کردیم، راه برای القاعده و داعش باز شد. از نظر بنده این دو گروه، محصول بیکاری نیروها‌ی بسیجی ما هستند. بالاخره جهان اسلام، تشنه‌ی مقاوم‌خواهی بود، اگر نسخه اصیل‌اش نباشد نسخه قلابی می‌آید و غالب می‌شود. ما فرمان امام را رها کردیم و آنها دنبال آن رفتند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: