دوشنبه 18 دسامبر 17 | 14:43

سید مهدی صدر الساداتی

این روزها که بعضی مسئولین حقوق‌های خودشان را هفت هشت برابر کارگران و کارمندان افزایش می‌دهند و قرار است یارانه خیلی‌ها هم قطع شود، آیا کسی هست با مراجع صحبت کند تا در درسشان بگویند که این ظلم است؟ در تلوزیونمان اعلام کنند این کارها حرام است؟ آیا مرجعی هست که بگوید روی چه حسابی امسال جیب مردم ده درصد تورم داشته و جیب مسئولین هفتاد درصد؟


تورم جیب مسئولین رکود جیب مردم

یادم نمی‌رود آن روز های تلخی که دولتی‌ها رفتند با مراجع صحبت کردند که پول نیست و اعلام کنید هرکسی نیاز ندارد حرام است یارانه بگیرد ! و مراجع دانه دانه اعلام کردند که حرام است و تلوزیونمان پخش کرد.

خیلی از مردم مستضعف متدین نگاه می‌کردند به جیبشان و شک می‌کردند که بگیرند یا نگیرند؟! نکند یارانه برایشان حرام باشد؟!

اما این روزها که بعضی مسئولین حقوق‌های خودشان را هفت هشت برابر کارگران و کارمندان افزایش می‌دهند و قرار است یارانه خیلی‌ها هم قطع شود، آیا کسی هست با مراجع صحبت کند تا در درسشان بگویند که این ظلم است؟ در تلوزیونمان اعلام کنند این کارها حرام است؟ آیا مرجعی هست که بگوید روی چه حسابی امسال جیب مردم ده درصد تورم داشته و جیب مسئولین هفتاد درصد؟

حضرت آیت الله جنتی! این همه لایحه بودجه آمده است به شورای نگهبان، بعضی موارد تخصیص بودجه ظلم است، والله ظلم است، مثل روز روشن ظلم است، چرا تصویب می‌کنید؟ چرا می‌گویید ما در جزئیات بودجه دخالت نمی‌کنیم؟ جزئیات بودجه بیت‌المال مسلمین پای اسلام نوشته نمی‌شود؟؟؟ پیامبر اکرم (ص) راضی هستند به این تبعیض‌های فاحش؟

مردم مستضعف ما شهید دادند، به پای اسلام ایستادند که ما اینجور بی‌تفاوت باشیم درباره تبعیض و ظلم؟ من فقط می‌توانم گریه کنم به حالمان که جلوی چشممان آرمان‌هایمان پر پر می‌شود و کسی نیست به نفع مستضعفین فریاد بزند، بلکه حیا کنند!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.