دوشنبه 20 دسامبر 10 | 11:37

خاضعانه این پیروزی‌ها را به محضر رهبر عزیزتر از جان نثار می‌کنیم

كاروان ورزشكاران جانباز و معلول ايران موسوم به “محرم” كه با كسب 80 مدال به كار خود در بازي‌هاي پاراآسيايي گوانگجو پايان داد، در نامه‌اي به مقام معظم رهبري افتخارهاي كسب شده را تقديم ايشان كردند.


کاروان ورزشکاران جانباز و معلول ایران موسوم به «محرم» در نامه‌ای به مقام معظم رهبری، افتخارات کسب شده را تقدیم ایشان کردند.


متن کامل نامه کاروان محرم به مقام معظم رهبری به شرح زیر است:

محضر مبارک رهبر عزیز و بزرگ جانباز انقلاب اسلامی

فرزندان جانباز و معلول شما از شهر گوانگ‌جو محل برگزاری مسابقه‌های پاراآسیایی، خالصانه‌ترین درودها و سلام‌ها را به پیشگاه پدر مهربان، ولی فرزانه و ورزش‌دوست خویش تقدیم می‌دارند.

کاروان فرهنگی ورزشی محرم با قلبی آکنده از عشق به سرور و سالار شهیدان کربلا با شعار «توکل، توسل، تلاش، افتخار» در این دوره از مسابقه‌ها شرکت و سرافرازانه و با اقتدار موفق به کسب هشتاد مدال و احراز رتبه چهارم قاره کهن آسیا گردید و عملکردی درخشان در عرصه مسابقه‌های ورزشی به جای گذارد.

یقینا کسب این موفقیت‌ها در سایه دعای خیر حضرتعالی، امت میهن‌ اسلامی‌مان و توجهات ویژه رییس جمهور محبوب و انقلابی،‌ دکتر احمدی نژاد و عنایت نمایندگان کوشای مجلس شورای اسلامی است.

خاضعانه این پیروزی‌های درخشان و افتخارات ارزشمند را به محضر رهبر عزیزتر از جان و مردم مسلمان و انقلابی ایران به ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران والامقام، اهدا و نثار می‌کنیم. امید که مقبول افتد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.