یکشنبه ۰۱ مهر ۹۷ | ۱۱:۲۴

خوزستان ، جان ایران، ترند برترتوییتر شد

روز گذشته و در پی حمله تعدادی از اعضای گروهک تروریستی الاحواز به رژه نیروهای مسلح در استان خوزستان تعدادی از هموطنان به شهادت رسیدند و جمعی نیز مجروح شدند.


واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به این حمله تروریستی با هشتک #خوزستان_جان_ایران

✅آسید پویان حسین‌پور کینه استکبار از ایستادگی مردم خوزستان در دوران دفاع مقدس را دلیل این حمله دانست و نوشت: هشت سال حمله بعثی‌ها، باعث نشد که خوزستان فرو بریزد. حمله امروز تروریست‌های الاحوازیه به خوزستانی‌ها، ثابت کرد که استکبار، از ایستادگی اهالی دیار مقاومت، کینه به جان و دل گرفته است چرا که #خوزستان_جان_ایران است..

✅علی رجبی خبرنگار خبرگزاری مهر هم از فرصت به وجود آمده استفاده کرد و ضمن یادآوری مشکلات خوزستان از مسئولان خواست تا برای حل این مشکلات اقدام کنند، او در صفحه توییتر خود نوشت: بخشی از رخدادهای امروز ناشی از تفکر مرکزگرای دولت‌هاست که باعث عقب‌ماندگی برخی از شهرهای استان خوزستان در شاخص‌های توسعه‌‌ای شده. اگر #خوزستان_جان_ایران است -که هست-؛ در عمل هم اثبات کنید و ریشه فقر و تبعیض رو بخشکونید.

✅هانی هاشمی هم با انتشار تصویر زیر نوشت: بنازم من به خوزستان به اقوام برومندش/ به ایل بختیاری ُو عربهای هنرمندش/ به دزفولی ِ خوش لهجه به آبادانی ِ خونگرم/ به اهوازی پر شور و نجیب و بی همانندش…

✅پیمان طالبی شاعر آیینی کشورمان هم با انتشار چند بیت از اشعار خود به رخداد روز گذشته واکنش نشان داد؛ طالبی در صفحه شخصی‌اش در توییتر نوشت: همین پایان خوش بی شک برای ماست آغازی/ سر گردان سلامت گر رود از دست سربازی/ وطن خون تو چون کارون بعید است اینکه بند آید/ چگونه با تنی زخمی چنین پرشور می تازی؟

✅کاربر امیر اکبری در صفحه توییتر خود نوشت: و #خوزستان_جان_ایران است دیار شیران و شیرمردان چشم و چراغ ملت و قلب ایران

✅امیر نجفی هم با انتشار تصویر زیر نوشت: نه الان که از ۳۰ سال پیش #خوزستان_جان_ایران است

✅کاربر komeil هم در صفحه توییتر خود نوشت: بس که #خوزستان_جان_ایران بود وقتی عده ای اعلام کردند پول برای تامین مهمات و سلاح های جبهه جنوب نداریم ؛ زن های ما طلاهایشان را برای خوزستان دادند، عده ای با بیل و کلنگ از شهرهای دور و نزدیک رفتند خوزستان شوخی که نیست #خوزستان_جان_ایران است.

✅محمد علی محمدی هم نوشت: #خوزستان_جان_ایران است و اعراب ایرانی چون نگینی بر خاتم خوزستان می درخشد.

✅کاربر خوش‌ذوقی هم ضمن ویرایش تابلو معروف ورود به خرمشهر و تغییر جمعیت تابلو نوشت: به خوزستان خوش آمدید جمعیت ۸۰ میلیون نفر/ ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ #حمله_تروریستی_اهواز

✅مازیار ناظمی هم با انتشار تصاویر سربازان و پاسداران و ارتشی‌هایی که در حال امدادرسانی به مردم حاضر در صحنه هستند نوشت: امشب به سخنگوی ارتش که زمانی ( سال ۱۳۷۲ افسروظیفه بودم ) فرمانده من بود پیشنهاد کردم به این قهرمانان ملی و فرشته های نجات مردم ، مدال شجاعت و لیاقت بدهید ، افتخار می کنم روزگاری لباس مقدس این بزرگان را بر تن داشتم #تروریست_کودک_کش #خوزستان_جان_ایران

✅کاربر پروفسور گارودی هم نوشت: احمق ها! اقلاً بخت سیاه خود را جای دیگری محک می زدید؛ #خوزستان_جان_ایران است و امتحان خود را نه ۸ دقیقه که ۸ سال پس داده است.

✅کاربر علی سیستانی هم نوشت: هر اتفاقی تو ایران بیوفته حتی اگر آسمون آتش بباره مطمئن باشن امنیت اسرائیل تامین نخواهد شد و این منشا فساد بدست فرزندان سلمان ازبین خواهد رفت ان شاء الله

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: