دوشنبه 08 اکتبر 18 | 14:23

چرا می گوییم روحانی اصلی ؛ لاریجانی است؟!

در اغلب اینها علی لاریجانی نقش اصلی را دارد و جاده صاف کن دولتی هاست. به راستی روحانی اصلی ؛ علی لاریجانی است و اصلاح طلبان ، اصولگرایان ، رسانه های رانتی و اعاظم حوزی که از او حمایت کردند در این وضعیت شریکند و مقصر!


هزینه برگزاری یک ساعت جلسه علنی در مجلس شورای اسلامی یک میلیارد و ۳۳۵ میلیون تومان محاسبه شده است و همچنین برای تقریب به ذهن باید گفت بودجه مجلس شورای اسلامی، سه برابر بودجه بخش عمرانی و بخش آموزش و پرورش و همچنین دو برابر بخش بهداشت و درمان است.
حال این زمان و هزینه های نجومی که صرف برگزاری جلسات مجلس می شود را داشته باشید و عملکرد مجلس را هم ببینید.

در همین مجلس بزرگترین قرارداد خلع سلاح دنیا، برجام ننگین و یکطرفه در ۲۰ دقیقه تصویب می شود! قرارداد استعماری نفتی ipc بدون کمترین مخالفتی از مجلس عبور می کند! و بعضی نمایندگان در صحن علنی مجلس مشغول سلفی گرفتن با آن زن اروپایی می شوند!

مجلسی داریم که در آن به عنوان مخالف وزیر ثبت نام می کنند، اما به عنوان موافق حرف می زنند!
مجلسی که ۱۴۲نفر نماینده موافق وزیر پیشنهادی نیرو ثبت نام می کنند ولی ۱۳۳ تا رای بیشتر نمی آورد!
مجلسی که طرح شفافیت آراء نمایندگان با ۱۹۰ امضا وارد دستور کار می شود اما یک فوریت آن تنها ۵۹ رای کسب می کند!

مجلسی که طرح انتصاب مدیران دوتابعیتی را رد می کند، لایحه افزایش مناطق آزاد _بخوانید افزایش مناطق وارادت و قاچاق_ را تصویب می کند، طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی را رد می کند، طرح تامین کالاهای اساسی مردم را رد می کند، شفافیت آراء خودشان برای مردم را رد می کند و همزمان در تلاش برای تصویب لوایح خائنانه TF و پالرمو و شفافیت اطلاعات در میانه جنگ اقتصادی برای دشمنان است.

🔺و در اغلب اینها علی لاریجانی نقش اصلی را دارد و جاده صاف کن دولتی هاست. به راستی روحانی اصلی ؛ علی لاریجانی است و اصلاح طلبان ، اصولگرایان ، رسانه های رانتی و اعاظم حوزی که از او حمایت کردند در این وضعیت شریکند و مقصر!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.