چهارشنبه 22 دسامبر 10 | 10:12

نظر حاج حسین یکتا درباره برخی نقدهای اخیر به قوه قضاییه

چند فیلترینگ و حکم بازداشت چه خطا باشد و چه درست، در این راه کمترین تأثیری نخواهد داشت و ما افتخار می‌کنیم که اگر خطایی کردیم – هر چند کاهی باشد در برابر کوه فتنه‌گران – بدون باک از حساب و بی‌کمترین توقعی حاضریم شکسته‌های دل خود را به روی دست گرفته و در بازار جار بزنیم که چه سعادتی بالاتر از این که دستگاه‌ قضایی جمهوری اسلامی ما را محاکمه کرد


تریبون مستضعفین- حاج حسین یکتا در مورد واکنش قوه‌ی قضاییه در برخورد با یک وبلاگ و انتقادات به قوه قضاییه ( که برخی متاسفانه با توهین همراه شد)، که در این مطالب (+ و + و +) بدان ها پرداخته شده است، یادداشتی نوشته اند. متن یادداشت ایشان را می‌خوانیم:

در گرماگرم حرکت فعالان فرهنگی و اجتماعی برای بزرگداشت نهم دی و در اوج تلاش‌های مجاهدان جنگ نرم در آستانه اولین سالگرد این روز سرنوشت‌ساز تاریخ انقلاب، خبر فیلترشدن برخی سایت‌ها و وبلاگ‌ها و فراخوانی یکی از فعالان سایبری به محکمه، موجی از اعتراض‌ها را در پی داشت و ولوله‌ای در جبهه فرهنگی انقلاب ایجاد کرد.
رفاقت با دوستان عرصه جهاد نرم و دستی بر آتش این جنگ داشتن مرا بر آن داشت تا چند جمله‌ای را با چند مخاطب بنویسم:

1. همسنگری‌های جبهه فرهنگی:
مجاهدت‌های بی‌بدیل فعالان فرهنگی در جریان فتنه 88 فهرست بلند بالایی است که تنها بر جریده الهی قابل ثبت می‌باشد. تلاش‌های روشنگرانه‌ای که زیر پرچم نائب امام عصر(عج) در نهم دی‌ماه به بار نشست و آخرین ضربه را بر میخ‌های تابوت فتنه‌گران کوباند.
انقلاب، ناخالصی‌ها و کثافت‌های چسبیده به روح پاک خویش را جدا کرد و منافقان زالوصفتی که چه بسا پیش از پیروزی انقلاب در آن وارد شده بودند را قی کرد.
اما این تازه آغاز راهی جدید است؛ راهی به سوی قله‌های روشن و پرامید؛ و راه رفتن در کوه هم که معلوم است؛ آن هم سخت‌ترین و صعب‌ترین کوه ها و چه زیبا گفت معصوم که پیروزی نهایی بدست نمی‌آید جز در غرقاب عرق و خون.
امروز روز مجاهده است و ما باید جان و مال و آبروی خود را برای فتنه‌های آینده روی دست بگیریم.
چند فیلترینگ و حکم بازداشت چه خطا باشد و چه درست، در این راه کمترین تأثیری نخواهد داشت و ما افتخار می‌کنیم که اگر خطایی کردیم – هر چند کاهی باشد در برابر کوه فتنه‌گران – بدون باک از حساب و بی‌کمترین توقعی برای آنچه در راه انقلاب توفیق آن را یافته‌ایم، حتی اگر در خود 9 دی بخواهندمان، برویم و دلمان را اگر شکستند، شکسته‌های دل خود را به روی دست گرفته و در بازار جار بزنیم که چه سعادتی بالاتر از این که دستگاه‌ قضایی جمهوری اسلامی ما را محاکمه کرده و خدا را شکر که در حکومت اسلامی زندگی می‌کنیم.
شکست‌خوردگان سال گذشته و فرصت‌طلبان و تازه از راه رسیدگان هم بدانند که حتی اگر در 9 دی تمام ما را به دار هم بزنند، طناب دار جمهوری اسلامی را خواهیم بوسید و فرصت برای فرصت‌طلبی آن‌ها نخواهیم گذاشت.

2. سکاندار دستگاه قضا:
نوشته حسین قدیانی و به دنبال آن واکنش‌های دسته جمعی فعالان سایبری و رسانه‌ای به نحوه برخورد دستگاه قضایی، هر چند با تندی و تیزی برآمده از روحیه پرشور جوان انقلابی همراه بود و گاه از مرزها و حریم‌ها گذر کرده و مقبول نبود، اما از برآیند آن می‌توان غیرت دینی و ایستادگی در راه آرمان‌ها را به چشم دید.
باید مراقب تندروی‌هایی که ره به خطا می‌برند بود؛ اما بیش از ان باید مراقبت کرد تا افسران جبهه خودی در بحبوحه مبارزه سرخورده نگردند و به هنگامه نیاز، لشگر حق بی‌یار نماند.
شاید با کمی سعه‌صدر بیشتر از سوی قاضی‌القضات می‌شد این ماجرا را به نحو بهتری مدیریت کرد تا هم مسیر خطا بسته شود و هم از سرخوردگی عناصر دلسوز جبهه خودی آن هم در آستانه 9 دی جلوگیری شود.
اعتماد رهبر عزیزمان به شما در این اوضاع پرفتنه برایمان عزیز است که نشان از توان و لیاقتتان دارد. قاطعیتتان در همین مورد اخیر و اعدام 11 تن از اشرار ستودنی است؛ مطالبه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی از شما نیز برخورد با شرورهای فراری است که به طراحی‌ها و اقدامات آن ها اشرار در فتنه 88 به خیابان‌ها ریختند و جان و مال و ناموس مردم را در معرض خطر قرار دادند.
امیدواریم که نشان عمار همواره بر سینه شما پردرخشش باشد.
3. میکروب‌های آزاد:
هر چند ارزش سران فتنه کمتر از آن است که تحویلشان گرفت و برایشان بند مجزایی باز کرد؛ اما از آنجا که عاقبت کار این جماعت نهایتاً دربند است، فلذا چند جمله‌ای هم خطاب به فتنه‌گران:
برای بعضی‌ها مهم است که مهم باشند؛ مهم این نیست که چگونه و به چه قیمتی؛ شما هم از همین بعضی‌ها هستید. اما خیالتان را راحت کنم؛ شما اصلاً برای ما مهم نیستید. ما از همین الان شما را در پشت میله‌های زندان می‌بینیم؛ البته اگر رأفت اسلامی شامل حالتان شود و …
می‌دانم که به فکر افتاده‌اید تا خود را برای انتخابات مجلس و انتخابات رئیس‌جمهوری احیا کنید، غافل از آنکه خانه اموات اتاق احیا ندارد و جوانان و مردمان با بصیرت این سرزمین، هر سال و در سالروز 9 دی بر سنگ قبر نحس شما آب دهان می‌اندازند.
فتنه‌ای که در سال 88 به راه انداختید، هر چند با سختی‌ها و خسارت‌ها و جسارت‌ها همراه بود، اما با روشنگری‌های پرچمدار انقلاب و روشن‌بینی‌های مردم، فصلی از شکوفایی را پیش روی انقلاب گشود و شما را رسوای عام و خاص کرد، تا آنجا که امروز همان طرفداران خارج نشینتان هم به مسخره‌تان می‌گیرند. آتش به خانه خواستی بزنی، دامنت گرفت.
تبصره: میکروب فراری
و اما کلامی با میکروب فراری که این شب‌ها در لندن هر شب کابوس آمدن به ایران را می‌بیند:
دستگاه قضا که تو را آخرش که امیدواریم زودتر آخرش برسد می‌گیرد، اما تو که همه معادلاتت به هم ریخته و همه نقشه‌هایت نقش برآب شده، هر لحظه با خودت درگیری که چه شد که آنچه می‌خواستیم نشد؟ راهنماییت می‌کنم، تقویمت را باز کن؛ ماه دهم، روز نهم؛ ببین به چه عنوانی ثبت شده است؟

و اما در آخر چند کلامی با سید و سالار و علمدار، حضرت یار، رهبر و دلدار سیدنا الخامنه‌ای:
ای رهبر عزیز، ما کوچکترین سربازانتان در جبهه فرهنگی انقلاب، لحظه‌ای از جهاد در این جنگ تمام‌عیار فرو نخواهیم نشست و چگونه آرام بنشینیم که امام چشمان ما را به حقایق گشود و حضرتتان همواره غبار از جلوی چشمانمان کنار زده‌اید تا ببینیم که گرگان درنده قصد اعتقادات و دینمان را کرده‌اند.
سخت‌ترین لحظاتمان در سال پیش، لحظه‌های نجوای سوزناکتان با امام عصر(عج)بود که دلشکسته از خواص بی‌بصیرت، با سید و مولای خویش درد دل گفتید و شیرین‌ترین لحظاتمان، نشستن لبخند بر لبانتان پس از خیزش عمومی مردم در مقابل فتنه‌گران بود در نهم دی‌ماه.
دعایمان کنید تا در این راه پرشکوه ثابت قدم بمانیم و طوفان حوادث این سوی و آن سویمان نبرد و توفیقمان دهد تا در پاسخ ندای أین عمارتان، یک لشگر عمار به پا خیزد.

  1. سید محمد محمودی
    30 دسامبر 2010

    بعد از رفع سوء تفاهم، وب سایت آقای حسین قدیانی نیز رفع فیلتر شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.