دوشنبه 26 نوامبر 18 | 14:18

بازی سازش با تعابیر عوام فریب تعامل!

در شرایطی که دور جدید تحریم ها در سایه بی تدبیری دولتمردان سینه چاک رابطه با غرب علیه جمهوری اسلامی ایران آغاز شده است، برخی از جریان های سیاسی در ظاهر با ظالمانه قلمداد کردن تحریم ها، اما با رویکردی کاملا هدفمند در راستای اهداف سازشکارانه تصریح می کنند که با مقاومتی چند ماهه و رسیدن به نقطه قوت باید مذاکره با آمریکا را کلید زد!


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در شرایطی که دور جدید تحریم ها در سایه بی تدبیری دولتمردان سینه چاک رابطه با غرب علیه جمهوری اسلامی ایران آغاز شده است، برخی از جریان های سیاسی در ظاهر با ظالمانه قلمداد کردن تحریم ها، اما با رویکردی کاملا هدفمند در راستای اهداف سازشکارانه تصریح می کنند که با مقاومتی چند ماهه و رسیدن به نقطه قوت باید مذاکره با آمریکا را کلید زد! مذاکراتی که در طول ۶ سال گذشته از عمر دولت فعلی جز خسارت بر ملت ایران اسلامی ارمغان دیگری برای منافع ملی در بر نداشته است.
بنا بر این گزارش در حالی که رهبر معظم انقلاب از افول آمریکا و نظام استکبار سخن به میان می آورند و تصریح می نمایند هر کس که از قطار انقلاب پیاده شود، باخته است طرح مذاکره با آمریکا از سوی برخی جریان های سیاسی حکایت از این دارد که برخی تمام هستی شان را در گره خوردن معادلات خود با غرب و آمریکا می بینند و از این رهگذر هیچ ابایی هم ندارند که چه بر سر نظام و مردمی که به پای طرحهای احمقانه این حضرات دارند از بین می روند بیاید؟

به گزارش خبرنگار ما ارائه طرح سازش با تعابیر عوام فریبی همچون «تعامل» قطعا با تمام وجود به عدم توجه به ظرفیت های درونی و خودباوری و سیاست های درونزا به ویژه اقتصاد مقاومتی ختم می شود که برخی درپی آن هستند زیرا نچرخیدن چرخهای اقتصادی برای این عده حاصلش سرازیر شدن جنس های خارجی و رانتهای مافیایی می باشد.

به گزارش عصر امروز کسانی که خط مستمر خود را در تعامل، مذاکره و سازش با آمریکا دنبال می کنند باید به مردم توضیح بدهند که حاصل تحقیر ملت در زیر تعامل و مذاکره در ۶ سال گذشته جز نابود شدن ارزش پول ملی و تورم ۳۰۰ درصدی چه پیام دیگری برای آنها داشته است که چنین سینه چاک مذاکره تحت هر شرایطی با نظام غرب استعماری هستند؟

این حضرات باید به ملت پاسخ بدهند که برجام تحمیلی آنان به مردم و نظام در شرایطی که غرب آن را پاره کرده و آنها همچنان به آن پایبند هستند! چه گلی بر سر اقتصاد و معیشت و در یک کلام دنیا و آخرت آنها زده است که باید تن به شرایط ترسیمی آنها بدهند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: