سه‌شنبه 27 نوامبر 18 | 19:12
نماینده مردم شهربابک در خانه ملت:

ترامپ قانون شکن و غیر قابل اعتماد است

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی کسی مثل ترامپ در امریکا وجود دارد مذاکره و تعامل با امریکا بعید است زیرا ترامپ تمام قواعد بین المللی را زیر پا گذاشته است درنتیجه شرایطی که ترامپ ایجاد کرده است به نفع ایران نیست.


ترامپ قانون شکن و غیر قابل اعتماد است /اجرای سیاست های نظام با هزینه کم تنها راه دور زدن تحریم ها است/تحریم  حربه ی از کار افتاده ای است

علی اسدی کرم نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر در رابطه با دیدگاه برخی جریان های سیاسی مبنی بر تعامل و رابطه با امریکا اظهار داشت : تا زمانی کسی مثل ترامپ در امریکا وجود دارد مذاکره با امریکا بعید است زیرا ترامپ تمام قواعد و قوانین بین المللی را زیر پا گذاشته است  درنتیجه شرایطی که ترامپ ایجاد کرده است به نفع ایران نیست.

 

ترامپ قانون شکن و غیر قابل اعتماد است

 

وی افزود: ترامپ کسی است که هیچ قانون بین المللی را رعایت نمی کند و در هر جا آثار مخربش پیداست همچنین کشورهایی که قبلا از امریکا حمایت می کردند در حال حاضر دلخوشی از آن ندارند.

 

جامعه جهانی علیه امریکا است

 

اسدی کرم با اشاره به اینکه جامعه جهانی علیه امریکا است ، گفت : اتحادیه اروپا که همیشه همراه امریکا بود باتوجه به تصمیمات فضاحت باری که امریکا برای آنها گرفته است نیز علیه امریکا است پس در شرایط فعلی مذاکره با امریکا بعید و بی نتیجه است زیرا کسیکه در عرصه جهانی چنین قانون شکن است قابل اعتماد نیست  .

 

وی با اشاره به استفاده از سیاست های درونزای نظام بویژه اقتصاد مقاومتی ، تاکید کرد: علاوه بر ظرفیت های درونی کشور باید در ارتباط با جامعه جهانی، سعی ما براین باشد که تا جای امکان هزینه های کمتری را برای کشور در نظر بگیریم تا بار هزینه ای حداقل باشد.

 

اجرای سیاست های نظام با بار هزینه ای، کم تنها راه دور زدن تحریم ها است

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن بیان کرد:ما باید هم در برابر تحریم ها بایستیم و هم اینکه تحریم ها را طوری دور بزنیم که هزینه های زیادی ایجاد نشود و این تنها راهی است که رهبر معظم انقلاب و مسئولین نیز به آن اشاره کرده اند و حرف ما هم نیز همین است یعنی سیاست ها باید به شیوه ای اجرا شود که ما با هزینه کم با تحریم ها مقابله کنیم .

 

تحریم  حربه ی از کار افتاده ای است

 

وی گفت:در شرایط فعلی پاسخ ایده “تعامل و سازش با امریکا” چه برخواسته از داخل یا خارج از کشور باشد این است که ما باید بر مشکلات کشور فایق بیاییم و هم اینکه طوری ظرفیت های داخلی کشور را فعال کنیم که در مقطعی که مردم مشکلات را تحمل می کنند با توجه به ظرفیت های درونی در آینده این قابلیت ها بارور شوند و خود دشمنان متوجه شوند که تحریم  حربه از کار افتاده ای است .

 

امریکا بداند که تحریم ایجاد کردن برای کشور ایران فایده ای ندارد

 

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استفاده از امکانات داخلی تنها راه مقابله با دشمنان است ، خاطر نشان کرد :ایران هم ظرفیت های درونی را بارور کرده و هم امکانات داخلی را بکار گرفته است و از این امکانات طوری استفاده می کند که تحریم ها بی اثر هستند و در نهایت امریکا بفهمد که تحریم ایجاد کردن برای کشور ایران فایده ای ندارد .

انتهای پیام/

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: