سه‌شنبه 27 نوامبر 18 | 19:37

«تدبیر»دولت در ایجاد نارضایتی اقتصادی کلید سازش با «کدخدا»+عکس

به گزارش سراج۲۴، در ادامه این گزارش تعدادی از سخنان رئیس جمهور و افراد مواثر در روی‌کار آمدن دولت تدبیر و امید را در قالب عکس نوشت مشاهده می‌کنید. دولت تدبیر و امید همانگونه که در دولت اول توانسته بود تورم را مهار کند و تنها دولتی باشد بعد از انقلاب اسلامی که نرخ ارز در […]


به گزارش سراج۲۴، در ادامه این گزارش تعدادی از سخنان رئیس جمهور و افراد مواثر در روی‌کار آمدن دولت تدبیر و امید را در قالب عکس نوشت مشاهده می‌کنید.

دولت تدبیر و امید همانگونه که در دولت اول توانسته بود تورم را مهار کند و تنها دولتی باشد بعد از انقلاب اسلامی که نرخ ارز در آن افزایش نداشت در دوره دوم با ریاست حسن روحانی این افزایش نرخ ارز و بهم ریختگی بازار را نمی‌توان ریشه در بی‌تدبیری آن دانست.

با توجه به شکست دولت در حفظ آمریکا در برجام و شروع تحریم‌ها از سوی این کشور جریانی که در دوره اول دولت تمام امور کشور را تعطیل کرده بودند برای نتیجه دادن مذاکرات برجام حال به حمایت افکار عمومی برای انجام مذاکره مجدد با ترامپ دارند. اما مسیر این تدبیر و امید از به تنگ آمدن معیشت مردم و خم شدن زیر بار اقتصادی می‌گذرد تا مسئولان از دل این تنگنای سخت مجوزی را از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی برای مذاکره با آمریکا دریافت کنند.

هرچند این مسیر بازگشت انقلاب چهل ساله ایران نه تنها به عقب خواهد بود بلکه با صرف هزینه‌های مادی و معنوی که طی این مدت شده است خسارتی جبران ناپذیر به مردم ایران وارد خواهد کرد.