جمعه 30 نوامبر 18 | 00:17
حاجی دلیگانی در گفتگو با "کرمان خبر":

سازش کاران با امریکا استقلال کشور را به ثمن بخس به حراج نگذارند

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر در خصوص مذاکره و سازش با امریکا اظهار داشت:ما مخالف مذاکره نیستیم اما باید معنی مذاکره تبیین شود که به عقیده امریکایی ها مذاکره برابر با معامله است . به عقیده امریکا مذاکره برابر با […]


 سازش کاران با امریکا استقلال کشور را به ثمن بخس به حراج نگذارند/از برجام"هیچ" برای ایران عاید شد

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر در خصوص مذاکره و سازش با امریکا اظهار داشت:ما مخالف مذاکره نیستیم اما باید معنی مذاکره تبیین شود که به عقیده امریکایی ها مذاکره برابر با معامله است .

به عقیده امریکا مذاکره برابر با معامله است

 

وی ادامه داد: در یک معامله باید در نظر بگیریم که چه امتیازاتی بدهیم و در عوض چه چیزی بگیریم ،  برجام یک نمونه از مذاکره با امریکا بود که به هر صورت آنچه گرفتند و در مقابل آنچه به ما امتیاز دادند کاملا همخوانی نداشت بطوریکه در برجام به طرف مقابل که امریکا بود از طرف ایران امتیازات فراوانی داده شد اما ایران در قبالش چیزی دریافت نکرد.

ایران در برجام در قبال امتیازات فراوانی که به امریکا داده شد چیزی دریافت نکرد

 

حاجی دلیگانی با اشاره به اینکه تعامل با جهان بیرون برای هر کشوری امری بدیهی است ، افزود: بر اساس سیاست های برونزای نظام ارتباط با کشورهای دیگر باید مبتنی بر اصل احترام متقابل باشد اما امریکا هیچ احترامی برای دیگر کشورها قائل نیست و نگاه استعماری به کشور ها دارد .

نگاه امریکا به کشورهای دیگر نگاه استعماری است

 

وی تاکید کرد:بر اساس نگاه استعماری امریکا به کشورهای دیگر ،ما نمی توانیم راه کشورهایی را انتخاب کنیم که تحت سلطه امریکا بودند پس باید بر اساس ظرفیت های دورنی ،نیازها و اقتصاد مقاومتی کشور سیاست گذاری و حرکت کرد .

 

 ساز ش کاران با امریکا استقلال کشور را به ثمن بخس به حراج نگذارند

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خطاب به افرادیکه پافشاری در سازش با امریکا دارند،گفت: این افراد نخواهند که استقلال کشور را به ثمن بخس به حراج بگذارند چراکه این استقلال به قیمت گرانبهایی بدست آمده است پس به این استقلال نباید خدشه ای وارد شود .

نظام محاسباتی فکری اشاعه دهندگان سازش با امریکا از اعتقادات مردم فاصله گرفته است

 

وی به کسانیکه خط مستمر خود را سازش ،تعامل و مذاکره با امریکا دنبال می کنند ، پیام داد: کسانیکه اینگونه تراوش های فکری را در جامعه اشاعه می دهند و مرجع هستند اعتقادات و نظام محاسباتی فکری انها از نظام محاسباتی فکری مردم فاصله گرفته است پس به خود بیایند و به ایران دوستی و مردم دوستی ایران ایمان بیاورند .

انتهای پیام/

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: