چهارشنبه 22 دسامبر 10 | 12:33

مستضعفین رسانه‌ای، اکثریتی که قربانی اقلیت صاحب رسانه‌ می‌شوند!

انتشار عکس های زلزله ی جنوب کرمان و وجود عکس های دکتر احمدی نژاد در خانه های تخریب شده نشانه علاقه مردم مناطق محروم کشور نسبت به مسئولین نظام و شخص رئیس جمهور است امری که از دید بسیاری از مردم بواسطه عدم عدالت رسانه ای و انعکاس نامناسب مناطق محروم در رسانه ها مغفول مانده است.


تریبون مستضعفین- انتشار عکس های زلزله ی جنوب کرمان و وجود عکس  های دکتر احمدی نژاد در خانه های تخریب شده نشانه علاقه مردم مناطق محروم کشور نسبت به مسئولین نظام و شخص رئیس جمهور است امری که از دید بسیاری از مردم بواسطه عدم عدالت رسانه ای و انعکاس نامناسب مناطق محروم در رسانه ها مغفول مانده است.


سال گذشته در برنامه «تبارشناسی احزاب حاضر در انتخابات» از سلسله نشست‌های «سوءتفاهم بزرگ» که بسیج دانشجویی پردیس دانشکده‌های فنی برگزار شده بود محمد حسین صفارهرندی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن دفاع از نتایج انتخابات ریاست جمهوری خطاب به دانشجوياني كه موضوع تقلب در انتخابات را مطرح كردند اعلام كرد، حاضر است با هزينه خود افرادي را به جنوب كرمان بفرستد تا اين افراد از نزديك مشاهده كنند كه راي احمدي نژاد در مناطق محرومي از اين دست بيش از 90 درصد آرا است.

اما اين سخن صفار در حد يك وعده باقي نماند، چنانكه چند هفته بعد سه نفر از دانشجويان دانشگاه تهران كه در اين جلسه سخنراني حضور داشتند، با پيگيري هاي فراوانشان موفق شدند عازم سفري به مناطق محروم جنوب كرمان آنهم به هزينه صفار هرندي شوند. حسین سالاری یکی از آن سه دانشجو پس از بازگشت از سفر در مصاحبه ای گفت بود که صفارهرندی مدعی شده بود نود درصد آرا متعلق به احمدی نژاد است در حالیکه در آن مناطق صد درصد آرا متعلق به احمدی نژاد بود و مردم آن جا در گفتگویی که داشتیم حتا حاضر بودند پسرشان را فدای احمدی نژاد کنند (+) .

این بخش از مردم ایران جرئی از همان اکثریتی هستند که سال گذشته و در جریان اتفاقات پس از انتخابات، اقلیت صاحب رسانه، قدرت و ثروت سعی داشتند با هر روشی رای‌شان را نادیده بگیرند. از آشوب واغتشاش خیابانی، درخواست ابطال انتخابات، چانه زنی برای میان‌جی‌گری و تشکیل شورای حکمیت و … گرفته تا توسل به کشورهای بیگانه و تهدیدات برون مرزی استکبار جهانی. که در نهایت نظام جمهوری اسلامی با رهبری آیت الله خامنه ای به هیچ وجه در مقابل زیاده خواهی این گروه کوتاه نیامد و اجازه نداد رای مردمی که دست رسی به رسانه ها ندارند و حرفشان شنیده نمی شود قربانی خواسته های صاحبان رسانه شده و جمهوریت نظام لکه دار گردد.

  1. lion2007
    23 دسامبر 2010

    لبيك يل حسين

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.