یکشنبه 02 دسامبر 18 | 23:48
نادر قاضی‌پور:

آمریکا محکوم به متلاشی شدن است و به ۵۱ کشور تقسیم می‌شود

نماینده‌ی مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: قدرت‌های بزرگ ظالم همیشه محکوم به متلاشی‌شدن هستند. آمریکا هم به سرنوشت شوروی دچار خواهد شد و به ۵۱ کشور تقسیم می‌شود. پیروزی نهایی با جمهوری اسلامی است.


نادر قاضی‌پور نماینده‌ی مردم ارومیه و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج۲۴ درباره‌ی بی‌نتیجه بودن ادامه دادن مذاکرات و طرح سازش با آمریکا گفت: آزموده را آزمودن خطاست. این دولت مستقیم مذاکره با آمریکا را شروع کرد و رئیس جمهور ادعا کرد با امضای برجام موانع یک شبه برطرف خواهد شد. آمریکا قبل از خروج از برجام بارها تحریم‌های جدیدی را علیه ملت و برخی مقامات برقرار کرد. در تاریخ ایران هم از ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ تا ۱۳۵۷، ۲۵ سال مملکت دربست در اختیار آمریکا بود که هیچ پیشرفتی اتفاق نیفتاد. رابطه‌ی ما با آمریکا رابطه با شیطان است. با این شیطان نباید دوباره وارد مذاکره شویم.

نماینده‌ی مردم ارومیه در خصوص دنبال‌کنندگان طرح سازش مجدد با آمریکا گفت: این افراد، لیبرال‌های کثیفی هستند که با صحبت‌هایشان دلار را بالا بردند و از جنگ ترسیدند. جمهوری اسلامی در طول چهل سال، از جنگ تحمیلی با رژیم بعثی گرفته تا ساقط شدن هواپیمای مسافربری و کشته شدن مردم مظلوم، مورد تهاجم استکبار جهانی قرار داشت، اما دشمن برای از بین بردن نظام اسلامی هیچ غلطی نتوانست بکند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند آمریکا رو به افول است تصریح کرد: قدرت‌های بزرگ ظالم، همیشه محکوم به متلاشی‌شدن هستند. آمریکا هم به سرنوشت شوروی دچار خواهد شد و به ۵۱ کشور تقسیم می‌شود و دنیا از شرش خلاص می‌شود.
قاضی‌پور هم‌چنین با اعتراض به عدم توجه دولت به سیاست‌های درون‌زا به خصوص اقتصاد مقاومتی بیان کرد: هم‌اکنون جنگ اقتصادی پیش روی ماست. متاسفانه دولت، دولت واردات است. تا وقتی که وزیر میلیاردی دارد و وزیر خودش در کار دلالی و واردات است، هیچ یک از فرامین رهبر معظم را در زمینه‌ی اقتصاد مقاومتی عملیاتی نخواهد کرد. وقتی که از رهبر معظم پیروی کنیم، وحدت داشته‌ باشیم و پیراهن حسینی به تن کنیم می‌توانیم در این جنگ، پیروز بیرون بیاییم.
وی در پایان خطاب به جریان افراطی سازش‌گرا تاکید کرد: خود فروختگان داخلی و منافقین زمان بدانند ایران اسلامی با صلابت پیش می‌رود. پیروزی نهایی با جمهوری اسلامی است. به آغوش جامعه برگردید قبل از این که روسیاه شوید.
انتهای پیام/

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: