یکشنبه 23 دسامبر 18 | 21:21
داریوش قنبری:

استفاده از اقوام و خویشاوندان در پست‌های مدیریتی، اعتمادمردم را خدشه‌دار می‌کند

فعال اصلاح‌طلب گفت: باید به حساسیت‌های جامعه نسبت به این مسئله‌ توجه شود و اعتمادی که مردم نسبت به مسئولان کرده‌اند، نباید به این شکل خدشه‌دار شود.


دارویوش قنبری نماینده‌ی دوره هشتم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج۲۴ در خصوص انتصاب داماد رئیس جمهور به معاونت وزارت صمت گفت: به‌طور کلی این‌که مسئولان از بستگان و نزدیکان خودشان در پست‌های مدیریتی استفاده کنند، کار درستی نیست و متاسفانه در گذشته نیز شاهد چنین رفتارهایی از سوی مسئولان بوده‌ایم. در مجموع باید گفت که قوم سالاری و فامیل سالاری کاری درستی نیست و درهرجا چنین اتفاقی رخ دهد، باید جلوی آن گرفته شود.

وی با اظهار بی اطلاعی از حضور سایر اقوام آقای روحانی در پست‌های دولتی اذعان کرد: تا آنجا که من می‌دانم تعداد زیادی از بستگان آقای روحانی در قدرت و در دولت حضور ندارند و در این دولت نسبت به دولت آقای احمدی‌نژاد شاهد فامیل سالاری به مراتب کمتری هستیم، اما همین تعداد نیز قابل قبول نیست و باید شایسته سالاری در تمامی عرصه‌ها حکم فرما باشد.

معاون پارلمانی شهردار تهران تصریح کرد: باید به حساسیت‌های جامعه نسبت به این مسئله‌ توجه شود و اعتمادی که مردم نسبت به مسئولان کرده‌اند، نباید به این شکل خدشه‌دار شود. پاسخ اعتماد مردم در زمینه انتصابات نیز اولویت قرار گرفتن شایسته‌سالاری بجای رابطه‌سالاری است.

انتهای پیام/

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: