سه‌شنبه 25 دسامبر 18 | 23:40

بازی سازش سیاسی به بازی سازش فرهنگی رسید!

چند روزی است که فیلمی از رقص دانش آموزان یک مدرسه به مناسبت شب یلدا در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود اما کسی نیست که از متولیان آموزش و پرورش سئوال کند که با نجابت و معصومیت دانش آموزان ایرانی چکار دارند می کنند و آیا اینها نتیجه اجرای سند آموزشی ۲۰۳۰ بصورت مخفی در ایران نیست؟


به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز این روزها بحث بازی سازش برخی از مسئولان سوژه رسانه ها شده است اما کسی به سازش فرهنگی در آموزش و پرورش توجهی ندارد!
بنا بر این گزارش چند روزی است که فیلمی از رقص دانش آموزان یک مدرسه به مناسبت شب یلدا در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود اما کسی نیست که از متولیان آموزش و پرورش سئوال کند که با نجابت و معصومیت دانش آموزان ایرانی چکار دارند می کنند و آیا اینها نتیجه اجرای سند آموزشی ۲۰۳۰ بصورت مخفی در ایران نیست؟

بسیاری از نمایندگان مجلس در پی اخراج کارمند گمرک بخاطر جلوگیری از گردنکشی یک نماینده اصلاح طلب هستند و بسیاری دیگری از همین نمایندگان هم در پی برجام دیگری به نام اف ای تی اف هستند تا بازی سازش را به خورده ملت بدهند.

و درست در این هنگام شخصی که اسم خودش را معلم گذاشته است فیلمی را در اینستا گرام به نمایش می گذارد و در توضیح آن هم چنین می نویسد: ” این یه تیکه از شب/ یلدای کلاس ما که زودتر برگزار کردیم 🌹🌹❤️❤️خیلی خوش گذشت بهشون هر کاری دلشون خواست کردن /مشقم/ ندادم تا براشون خاطره بشه امیدوارم همیشه همه شاد وسلامت باشن❤️❤️🙏”


ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: