چهارشنبه 26 دسامبر 18 | 19:37

حتماً مردم باید جانشان به لب بیاید و اعتراض کنند و بعد کاری کنید؟!

واکنش تُند آیت الله صفایی، امام جمعه بوشهر به اقدام اخیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مبنی بر اجباری شدن گازکشی منازل و توزیع نشدن نفت سفید بین مردم مستضعفِ استان بوشهر


عزیزانی بودجه ندارند، مستمند هستند و نمی توانند گازکشی انجام دهند، حتی پول حق انشعاب را هم ندارند. به جرم اینکه نمی‌توانند این خرج را بدهند باید سرما را متحمل شوند؟ حتماً مردم باید جانشان به لب بیاید و اعتراض کنند و بعد کاری کنید؟!

آن آقایی که در تهران نشسته و برای مردم بوشهر قانون تصویب می‌کند اشتباه می‌کند! شما خودتان گاز دارید، همه جور امکانات دارید، در فضاهای گرم نشسته‌اید و برای فقرای ما در استان بوشهر دارید تصمیم گیری می‌کنید، اشتباه می کنید! مردم را درک کنید، درد مردم را بدانید، چرا باید یک پیرمرد یا پیرزن تا صبح بلرزد بخاطر اینکه گازکشی نکرده و شما به او نفت نمی‌دهید؟ خب دوست دارد گاز نکشد، زور است؟

این مسأله باید تا نمازجمعه هفته آینده اصلاح شود. کسانی که در تهران یا استان نشسته‌اند و قانون وضع می‌کنند دیگر از این قانون‌های فوق‌العاده کارشناسی شده وضع نکنند. محبت کنند این کارها را نکنند. خوب پول ندارند، شما پول بدهید تا گازکشی کنند، قسطی کنید. در این تنگدستی و فشار اقتصادی نمی‌توانند این کار را کنند یا دوست ندارند به هر علت، باید تنبیه شوند؟ از موضعی با مردم برخورد نکنید که اگر این کار را بکنید ما آن کار را می‌کنیم، شما هیچ کاری نمی‌توانید بکنید

بدون توجیه و بالا و پایین کردن کار و زدن تبصره و ماده، انقلابی در خدمت مردم باشید و سریعاً به تمام خانوارهایی که نیاز دارند به نفت کمک کنید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: