برخی از افراد داخل کشور در لباس میش بوده و در باطن« گرگ های منافع ملی» هستند

هاجر چنارانی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس در پاسخ به شنیده شدن زمزمه های مذاکره و سازش با آمریکا از سوی برخی جریانات سیاسی در کشور، اظهار کرد: بعد از خروج آمریکا از برجام درخواستمان این بود که بلافاصله ما هم از برجام خارج شویم، همانطور که مقام معظم رهبری هم فرمودند قرار بود که در راستای برجام یک سری تعهدات و برنامه هایی وجود داشته باشد که طرفین آنها را اجرا کنند.

وی افزود: متاسفانه به اروپا و ۵ کشور دیگر اعتماد و پای برجام ایستادگی کردیم، آن طور که من احساس می کنم حتی اگر ایران هم از برجام خارج شود؛ در نهایت یک سهم خواهی و باج خواهی از ایران توسط اروپایی ها مطرح خواهد شد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز اروپا به کدام یک از تعهدات خود عمل کرده است؟ اروپا سالیان سال است که دشمن ایران و خاورمیانه بوده و از طرفی کشورهای اروپایی طبق سند چشم اندازی که برای خود تعریف کرده اند، در برنامه های ۲۰۰ ساله خود دسترسی به آب های آزاد خلیج فارس همیشه در افق برنامه هایشان بوده است.

چنارانی با تاکید بر اینکه ایران هیچ زمانی کشور دوست اروپا نخواهد بود، بیان کرد: اروپایی ها به دنبال نعمت های خدادادی سرزمین ایران هستند،لذا اکنون زمانی است که به پتانسیل های درونی خود فکر کنیم و این سوال را مطرح کنیم که برجام چه ره آورد ملی برای ما داشت؟ بعد از ۵ سال هیچ آورده ای از برجام نصیب کشور ما نشد و اکنون فشار های زیادی بر روی مردم است.

وی با اشاره به اینکه برجام ابزاری برای عده ای است که می گویند رابطه با امریکا داشته باشیم تا مشکلات اقتصادی حل شود،تصریح کرد: متاسفانه عدم مدیریت صحیح، عدم برنامه ریزی در سطوح گوناگون، حقوق های نجومی و اختلاس ها باعث شده است که مردم ناراضی باشند، از طرفی برخی جریانات مداوم مشکلات اقتصادی را به گردن دولت قبل می اندازند، حتی امروز تغییر موضع داده اند و مشکلات را به گردن ترامپ می اندازند که این یک فرافکنی است.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عربستان سعودی، آمریکا و رژیم صهیونیستی سه قطب اصلی FATF هستند، یادآور شد: یکی از مشکلاتی که امروز با آن مواجه هستیم این است که موضوع نظارت کلا در تمامی قسمت های کشور تعطیل شده است، ما تجربه دفاع مقدس و مقاومت در برابر تحریم ها را داشته ایم و از بحران های اساسی عبور کرده ایم، اما یک سری از افراد داخل در کشور که در لباس میش بوده و در باطن گرگ های منافع ملی ما هستند، نمی خواهند این را بپذیرند که به پتانسیل های داخلی تکیه کنیم.

چنارانی در پایان افزود: پتانسیل های کشور همیشه مردم ما بوده اند که تا به امروز پای انقلاب ایستاده اند لذا مسئولین باید به پتانسیل های داخلی کشورمان بیشتر توجه کنند .