سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
شنبه ۰۸ دی ۹۷ | ۱۷:۳۰

سازش ۴درصدی ها به نفع ۴درصدی ها!

از ۵ سال گذشته که ۴درصدی ها بر امورات زندگی مردم سیطره پیدا کرده اند سعی نموده اند که به طُرق مختلف مردم را از آرمانهای انقلاب و اسلام جدا کرده و در سراشیبی سقوط سازش و دست کشیدن از آرمانها بیندازند.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز از ۵ سال گذشته که ۴درصدی ها بر امورات زندگی مردم سیطره پیدا کرده اند سعی نموده اند که به طُرق مختلف مردم را از آرمانهای انقلاب و اسلام جدا کرده و در سراشیبی سقوط سازش و دست کشیدن از آرمانها بیندازند.
بنا بر این گزارش این جماعت که هم اکنون از کدخدایشان بدجوری رودست خورده و در گِل برجامِ نافرجام گیر افتاده اند! قصد دارند با برجسته سازی تهدیدات دروغین و تحریم های آمریکا و تاکید بر این نکته که حل مشکلات اقتصادی با تجدیدنظر در سیاست های اعلامی نظام در حوزه سیاست خارجی و معامله در این زمینه رخ خواهد داد سازش دیگری را به ملت ایران تحمیل نمایند.

به گزارش خبرنگار ما جماعت برجامی سعی دارند به مردم ایران اسلامی القا نمایند که زورگویی های اخیر آمریکا فقط از طریق به خرج دادن درایت در سایر عرصه جهانی، تنها منطق سازنده ای است که باید با تدبیر ما صورت پذیرد!

در این زمینه حمیدرضا جلائی پور یکی از عناصر افراطی اصلاح طلب بدون پرداختن به این موضوع که روحانی و اصلاح طلبان چه جوابی برای شکست برجام و معیشت گره زده شده مردم به آن دارند، با طرح این سوال که چرا دولت روحانی بعنوان بخش بیرونی و  رسمی دولت نمی تواند بحران ارزی و اقتصادی را سامان دهد، اظهار داشته است که: «به یاد داریم همین دولت روحانی در میان امیدواری مردم پس از انتخابات شورانگیز ۱۳۹۲ و ۱۳۹۶ و پس از توافق برجام می خواست برجام ۲ و ۳ و ۴ را اجرا کند ولی بخش اصلی حاکمیت مخالفت کرد!»

اما جلایی پور و سایر اصلاح طلبان و ۴ درصدی ها هرگز جواب نمی دهند که اگر سرانجام سایر امور کشور در حوزه موشکی و دفاعی و… همچون برجام به دست دولت های غربی می افتاد الان قرار بود چه به سر مردم و کشور بیاید!

به گزارش عصر امروز این وادادگانه عرصه دنیایی که آرمانهای حق طلبانه مردم راستین ایران را؛ ” افسانه نجات محرومین جهان و یا دنیای اسلام که دیگر در کشور خودمان نیز خریدار ندارد!” تعریف می نمایند باید بدانند آنچه که دیگر در کشور خریدار ندارد دروغهای مصلحت اندیشانه این جماعت برای پرکردن کیسه مال اندوزی خود می باشد نه آرمانهای دینی و انقلابی مردم.

#بازی – سازش

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: