شنبه 05 ژانویه 19 | 23:41
عزت‌الله یوسفیان ملا:

بودجه‌ی نظامی حداقل ۲۰ درصد افزایش پیدا می‌کند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه‌ی مجلس شورای اسلامی گفت: این‌طور که وانمود می‌شود بودجه نصف نشده و حداقل ۲۰ درصد هم افزایش پیدا می‌کند.


بودجه‌ی نظامی حداقل 20 درصد افزایش پیدا می‌کند

نماینده‌ی مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ‌کس از نمایندگان موافق کاهش بودجه‌ی نظامی نیست. دشمنان قسم خورده‌ی ما حجم بالایی برای بودجه‌ی نظامی خود اختصاص می‌دهند. اگر ما در این شرایط آن را کاهش دهیم به معنی ضعف در حفظ استقلال کشور است.
وی در ادامه بیان کرد: در قانون اساسی داریم که نظامیان پیام انقلاب را به جهانیان منتقل خواهند کرد. مجلس حتما به بندهای قانون پایبند است و بودجه‌ی نظامی حتما افزایش پیدا خواهد کرد. حفظ و بقای ملت و کشور وابسته به نیروهای نظامی است و قطعا هیچ‌کس موافق نصف شدن بودجه‌ی آن نیست.
یوسفیان ملا در پایان تصریح کرد: علیرغم این‌که شرایط مالی جهت تعیین بودجه‌ی سال ۹۸ خوب است اما این بودجه به صورت حداقلی تعیین شده است. به این صورت که اگر حتی نتوانیم نفت صادر کنیم، بتوانیم کشور را بدون دردسر اداره کنیم. بودجه‌ی ۹۸ طوری تنظیم شده است که اگر فروش خارجی هم نداشتیم به مشکل نخوریم و این خیال دشمن را باطل کنیم که تصور می‌کند اگر نفت نفروشیم اقتصادمان سقوط خواهد کرد.
انتهای پیام/

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: