سه‌شنبه 08 ژانویه 19 | 21:54

آیا مشکلات اقتصادی با تجدیدنظر در سیاست های نظام بر طرف می شود؟

اصلاح طلبان افراطی این روزها تاکید دارند که حل مشکلات اقتصادی با تجدیدنظر در سیاست های اعلامی نظام در حوزه سیاست خارجی و معامله در این زمینه بر طرف می شود و این تنها راه ممکن می باشد!


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اصلاح طلبان افراطی این روزها تاکید دارند که حل مشکلات اقتصادی با تجدیدنظر در سیاست های اعلامی نظام در حوزه سیاست خارجی و معامله در این زمینه بر طرف می شود و این تنها راه ممکن می باشد!
بنا بر این گزارش، اصلاح طلبان به موجب این فضاسازی دروغین و با توجه به شعارهایی که هنگام سازش و امضای برجام به مردم داده اند و دستیابی به آنها را بواسطه خروج آمریکا از برجام از دست رفته می بینند برای فریبی دیگر با وقاحت تمام تاکید می کنند: «مقاومت ما در مقابل زورگویی‌های اخیر آمریکا فقط از طریق به خرج‌ دادن درایت در سایر عرصه‌های جهانی منطقی و سازنده است. افسانه نجات محرومین جهان و یا دنیای اسلام توسط ما دیگر در کشور خودمان خریدار ندارد. اگر آنرا دور نیندازیم، بزودی مردم ایران ما را دور می‌اندازند. روحانی به جای دست‌وپا زدن‌های اخیر، باید حکومت را در این باره توجیه کند».

به گزارش خبرنگار ما در واقع این مواضع رادیکال و افراطی ادامه همان سیاست و شعارهای فتنه ۸۸ تحت عنوان نه غزه نه لبنان و… می باشد که نشان می دهد این جریان وابسته چگونه آرمانهای والای اسلامی و ملی مردم ایران اسلامی را هدف قرار داده است.

به گزارش عصر امروز اما این جریان انحرافی در خصوص عدم توفیق برجام۱ هیچگونه توضیحی نمی دهد و برعکس با ذلت تمام معتقد است در شرایط کنونی ایران اسلامی نه تنها نباید از برجام نافرجام که دیگر نعشی بیش، از آن باقی نمانده است خارج نگردد بلکه باید با اروپائیان بر سر برجام های دیگر به توافق برسد بدون اینکه توضیح بدهند اروپاییان برای حفظ برجام سابق چه قدمی برداشته و چرا ایران را در شرایط جدید تنها گذاشته اند.

ثانیا این جریان منفعلِ واداده هیچ توضیحی نمی دهد که چرا وقتی ۴۸۰ کیلو گرم اورانیوم غنی شده ۲۰ درصد صنعتی را به همراه تاسیسات آب سنگین اراک و پذیرش عدم غنی سازی و دهها امتیاز دیگر را برای برجام و سازش ۱ از دست دادیم چه عایدی گیر مردم ایران آمد که حالا باید با خفت و ذلت تمام بار دیگر برجام دیگری را قبول نماییم؟

این جماعت تندرو باید توضیح بدهند که چرا می خواهند همچون قلب راکتور اراک که با بتن پُر کردند قلب صنعت موشکی ایران را هم به همان ترتیب پُر نمایند تا ایران اسلامی را دست بسته تحویل آمریکا و سایر دشمنان بدهند؟!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.