شنبه 25 دسامبر 10 | 12:42

هشدار مشاور رئیس جمهور نسبت به توزیع کتب ضد دینی

حجت الاسلام سقای بی ریا، با اشاره به وجود مافیای توزیع کتاب تصریح کرد: برخی دست هایی وجود دارد که کتاب هایی که ضد دینی است در شبکه توزیع می آورند از این رو مسئولان باید به این مساله توجه کنند.


حجت الاسلام ناصر سقای بی ریا، مشاور رییس جمهور در امور روحانیت، شب گذشته(3دی) در هیات فرهنگی مذهبی فداییان ولایت که در مدرسه عالی امام خمینی(ره) برگزار شد، با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم مسلمات زیر سؤال برود، گفت: وقتی عده ای در الفبای انقلاب شک کردند همان جا باید شمشیر می کشیدیم و اجازه نمی دادیم این قدر جرات پیدا کنند که همه چیز را زیر سوال ببرند.

وی با بیان اینکه کسی که اصل انقلاب را زیر سوال می برد نباید با او بحث کرد، به ویژگی های مبلغان اشاره کرد و افزود: اولین شرط تبلیغ این است که مبلغ باید صاحب یقین بوده و بصیرت داشته باشد.

حجت الاسلام سقای بی ریا، تاکید کرد: یکی از شرایط امر به معروف و نهی از منکر هم این است که کسی که شناخت نداردحق ندارد امر و نهی کند چون ممکن است چنین فردی امر به منکر و نهی به معروف کند.

عضو هیات علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) ادامه داد: کسی که نسبت به دین بصیرت داشته باشد جامعه مسلمین باید به او توجه مضاعف کنند.

مشاور رییس جمهور در امور روحانیت، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مطالبات رهبری از حوزه علمیه تصریح کرد: بسیاری از اهمیت حجاب آگاه نیستند و حوزه علمیه باید این پیام را به ذهن افراد برساند و تنها به انتشار کتاب بسنده نکند.

حجت الاسلام سقای بی ریا، با اشاره به وجود مافیای توزیع کتاب تصریح کرد: برخی دست هایی وجود دارد که کتاب هایی که ضد دینی است در شبکه توزیع می آورند از این رو مسئولان باید به این مساله توجه کنند.

وی با تاکید بر تلاش های تاثیرگذار امام و رهبر انقلاب در معرفی مکتب تشیع به جهان ابراز داشت: هیچ کس در زمان حاضر مانند امام حسین(ع) و امام خامنه ای در پیشبرد افکار اهل بیت(ع) موثر نبودند، بدون اینکه نامی از شیعه و ایران ببرند و این بهترین سیاست برای ترویج فکر شیعه است.

حجت الاسلام سقای بی ریا، در بخش پایانی سخنان خود ابعاد مختلف حادثه کربلا را مورد تاکید قرار داد و عنوان کرد: در مرحله اول حادثه کربلا هم شجاعت هم شناخت و بصیرت و شمشیر بود و انسان محبت خدا را در کلمات و حرکات امام حسین(ع) و یارانش می بیند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.