جمعه 25 ژانویه 19 | 22:56

دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در خوزستان برگزار می‌شود

دبیر اجرایی دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان خوزستان از برگزاری این نمایشگاه در تاریخ ۱۷ تا ۲۲ بهمن‌ماه در ۹ محور اساسی خبر داد.


دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در خوزستان برگزار می‌شود

سید مصطفی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دراهواز با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در استان خوزستان اظهار داشت: نخستین نمایشگاه دیجیتال سال ۹۰  توسط اداره ارشاد خوزستان برگزار و با توجه به اهمیت آن تصمیم بر برگزاری دومین نوبت آن گرفته شد.

وی با تبیین محورهای دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان خوزستان بیان کرد: این نمایشگاه در محورهایی اعم از خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری، اطلاع‌رسانی در فضای مجازی، رسانه‌های تصویری در فضای مجازی و رادیوهای اینترنتی، تولیدکنندگان بازی و انیمیشن کانال‌های اطلاع‌رسانی بومی و محلی پربازدید در شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان خوزستان ادامه داد: صفحات رسانه‌ای شبکه‌های مجازی پر بازدید، استارتاپ‌های مرتبط با رسانه‌های دیجیتال، رسانه‌های آموزشی، سواد فضای مجازی، رسانه‌های حوزه بین‌الملل و توسعه دهندگان نرم‌افزار از دیگر محورهای این سری از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال است.

وی با بیان این‌که در دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان خوزستان از بخش‌های ناظر بر واحدهای دیجیتال دعوت شده است، گفت: با توجه به همزمانی این نمایشگاه با نمایشگاه کتاب پیش‌بینی می‌شود شاهد حضور گسترده و استقبال بسیار علاقه‌مندان به این حوزه خواهیم بود.

موسوی خاطرنشان کرد: دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان خوزستان از تاریخ ۱۷ تا ۲۲ بهمن‌ماه در نمایشگاه استان خوزستان برگزار می‌شود و برای این موضوع یک سالن کامل تدارک دیده شده است.

دبیر اجرایی دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان خوزستان از علاقه‌مندان و فعالان در این حوزه دعوت کرد تا با مراجعه به سایت http://khzfanoos.ir جهت ثبت نام برای دریافت غرفه و نمایش توانمندی خود اقدام کنند.

انتهای پیام/ح

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: