یکشنبه 27 ژانویه 19 | 23:14

رئیس کل دادگستری این را هم تکذیب می کند؟!

محمدجواد معتمدی نژاد، دبیر سابق جنبش عدالتخواه دانشجویی، خردادماه ۹۶ برای سرکشی اعتراض کامیون داران به پایانه بار می رود که در حرکتی محیرالعقول و عجیب فورا بازداشت می شود و از او بازپرسی می شود و نهایتا با قرار التزام ۵۰ میلیون تومانی آزاد می شود! جالب ماجرا آنجاست که بعد از این اتفاق […]


محمدجواد معتمدی نژاد، دبیر سابق جنبش عدالتخواه دانشجویی، خردادماه ۹۶ برای سرکشی اعتراض کامیون داران به پایانه بار می رود که در حرکتی محیرالعقول و عجیب فورا بازداشت می شود و از او بازپرسی می شود و نهایتا با قرار التزام ۵۰ میلیون تومانی آزاد می شود!

جالب ماجرا آنجاست که بعد از این اتفاق و اعتراض فعالان انقلابی دانشجویی در فضای مجازی ، رئیس کل دادگستری تهران و چندتن از مسولین اساسا بازداشت او را تکذیب می کنند!
معتمدی نژاد هم در پاسخ برگه قرار التزام خودش را منتشر می کند.

حالا بعد از هشت ماه که بقول مسئولین معتمدی نه دادگاهی شده نه بازداشت نه چیزی ؛ فردا یکشنبه قرار است در دادگاه محاکمه شود. احتمالا برگزاری دادگاه هم تکذیب شود!!!

جناب دادستان و دستگاه قضایی باید بجای این تکذیبیه های بی معنا؛ نه تنها جلوی این رویه های خلاف حق و عدالت را بگیرند بلکه به وظیفه ذاتی خود یعنی حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر عمل کنند چرا که مساله صرفا این مصداق خاص نیست.

دادگاه محمدجواد معتمدی فردا یکشنبه ساعت ۹ صبح در دادگستری شهرستان بهارستان برگزار خواهد شد

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: