یکشنبه 26 دسامبر 10 | 11:23

نرم‌افزار چندرسانه‌ای «روز بصيرت» منتشر شد

به مناسبت فرارسيدن 9دی نرم‌افزار چندرسانه‌ای «روز بصيرت» منتشر شد. اين نرم‌افزار چندرسانه‌ای از پنج بخش با عناوين «روزشمار»، «نه دی»، «علمدار بصيرت»، «فتنه» و «مقتدر مظلوم» تشكيل شده است.


به مناسبت فرارسيدن 9دی نرم‌افزار چندرسانه‌ای «روز بصيرت» منتشر شد.
اين نرم‌افزار چندرسانه‌ای از پنج بخش با عناوين «روزشمار»، «نه دی»، «علمدار بصيرت»، «فتنه» و «مقتدر مظلوم» تشكيل شده است.
در بخش «روزشمار» 180 خبر پيرامون انتخابات و فتنه سال 1388 از شهريور 1387 تا اسفند 88 با متن و عكس آورده شده است. در بخش «نه دی» تصاوير روز 9دی، كليپ پيرامون 9دی و مصاحبه با برخی از شخصيت‌های فرهنگی و مذهبی پيرامون فتنه 88 و بصيرت منتشر شده است.
«علمدار بصيرت» عنوان ديگری در اين نرم‌افزار است كه گلچين و عنوان‌گذاری 32 سخنرانی ولی امر مسلمين از ارديبهشت 88 تا آبان 89 پيرامون فتنه 88 با بيش از 200قطعه صوت و متن و بصيرت از نگاه ولی امر مسلمين( شرح مفهوم بصيرت، راهكارهای ايجاد بصيرت، آثار و نتايج بصيرت و پيامدهای عدم بصيرت) در آن منتشر شده است.

در بخش «فتنه» اين نرم‌افزار سه عنوان را آورده است:
1- فتنه در آينه قرآن و روايات (فتنه از نظر لغوی و كاربرد آن در قرآن و روايات، راهها و نشانه‌های فتنه، مراحل رشد فتنه و نشانه‌های آن، ريشه‌های فتنه و خصوصيت فتنه‌گران)
2- فتنه‌گران در كلام رهبری
3- فتنه‌ از نگاه ديگران (شهيد آيت‌الله دستغيب، آيت‌الله مصباح يزدی، استاد رحيم‌پور ازغدی، حجت‌الاسلام پناهيان، حجت‌الاسلام انجوی‌نژاد)

آخرين بخش اين نرم‌افزار «مقتدر مظلوم» نام دارد و شامل دو بخش است:
1- ولی امر مسلمين: زندگينامه، از نگاه ديگران، كليپ‌های تصويری، كليپ‌های صوتی، تصاوير و خاطرات
2- ولايت فقيه: امام خمينی و ولايت فقيه، مقالات، كتاب، علما و ولايت فقيه، پاسخ به شبهات ولايت فقيه و سخنرانی

نرم‌افزار چندرسانه‌ای «روز بصيرت» با همكاری موسسه پژوهشی-فرهنگی انقلاب اسلامی و گروه فرهنگی آسمانه (www.monasebat.com) منتشر شده است و علاقه‌مندان برای تهيه اين مجموعه می‌توانند با شماره تلفن‌های 66846067 و 09126987565 تماس حاصل نمايند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.