سه‌شنبه 26 فوریه 19 | 22:06

دروغ‌های وقیحانه روحانی!

امید نیکو

این حرکات روحانی، خدعه در واقعیات و دادن نسبت دروغ به رهبر انقلاب و دروغ واضحی نظیر امضای لوایح خائنانه توسط شورای نگهبان و توهین به جایگاه قانونی مجمع تشخیص و قانون اساسی و گناه کبیره است.


به هر قیمتی دنبال تحمیل FATF اند!

روحانی امروز گفت رهبری به من گفته‌اند با لوایح چهارگانه مشکلی ندارند؛ اولا رهبری در سخنرانی عمومی با نمایندگان موضع خود را صریحا بیان نموده‌اند، ثانیا با پرسشی که #لاریجانی از رهبری کرده بود و در جلسه علنی مجلس بیان کرد، حضرت آقا فرموده‌اند با طی روال قانونی در این زمینه مشکلی ندارند؛ نه با اصل لوایح! یعنی بررسی این لوایح در مجلس و شورای نگهبان و … را اجازه فرموده‌اند نه پیوستن به کنوانسیون‌های استعماری را و بعید است پاسخ رهبری به اصرار رییس مجلس با رییس جمهور متفاوت باشد بلکه سود آقای روحانی در نقل ناقص از رهبری و سوءاستفاده از بیانات ایشان است! ثالثا رهبر انقلاب ۹۴/۴/۲ میفرمایند: “اینکه آنچه بنده اینجا در این جلسه یا در #جلسات_عمومی میگویم، عیناً همان حرفهایی است که در جلسات خصوصی به مسئولین، به رئیس‌جمهور محترم و به دیگران میگویم. این خطّ تبلیغی‌ای که دیدیم و می‌بینیم دنبال میکنند که بعضی از خطّ قرمزهایی که رسماً اعلام میشود، در جلسات خصوصی از آنها صرف‌نظر میشود، حرف خلاف واقع و دروغی است. آنچه ما اینجا به شما میگوییم یا در جلسات عمومی میگوییم، عیناً همان حرفهایی است که به دوستان، به مسئولین، به هیئت مذاکره‌کننده، همانها را بیان میکنیم؛ حرفها یکی است.” فلذا وقتی رهبری علنا در دیدار نمایندگان مجلس، خواستار جلوگیری از پیوستن به کنوانسیون های اشکال‌دار و درعوض تهیه لوایح داخلی شده‌اند، این صحبت های #روحانی نسبت دروغ دادن به رهبر انقلاب است که #جرم_بزرگی است.

در ادامه باز روحانی میگوید دولت و مجلس موافقند و #شورای_نگهبان امضا کرده حالا ۱۰-۲۰ نفر مخالفند! این واقعا نگران‌کننده است که رئیس دولت از روال پیش رفته مطلع نیست! شورای نگهبان لوایح پالرمو، CFT و قانون مبارزه با پولشویی را با استنادات مختلف از جمله اصل ۱۱۰ قانون اساسی، رد کرده است فلذا مطابق #قانون_اساسی با اصرار مجلس بر مصوبه خود، اختیار در دست مجمع تشخیص است که در مورد لوایح چهارگانه هم قانون داخلی مبارزه با پولشویی علی‌رغم ایرادات متعدد اما به لحاظ تاکید دولت و داخلی بودن آن تایید و امضا شد اما دو لایحه دیگر که حاوی پیوستن جمهوری اسلامی به کنوانسیون‌های استعماری و استکباری است و خلاف دیدگاه صریح رهبر انقلاب است هنوز در حال بررسی است. اینکه مجمع تشخیص بعنوان مرجع عالی #قانونی کشور توسط رئیس‌جمهور “۱۰-۲۰” نفر خوانده شوند و ادعا کند تابع تصمیم آنها نیست! یعنی رئیس دولت به قانون اساسی پشت کرده و دنبال #باج‌خواهی و تخریب نهادهای قانونی کشور است.

این حرکات روحانی، خدعه در واقعیات و دادن نسبت دروغ به رهبر انقلاب و دروغ واضحی نظیر امضای لوایح خائنانه توسط شورای نگهبان و توهین به جایگاه قانونی مجمع تشخیص و قانون اساسی و گناه کبیره است. مدعی‌العموم نباید به سادگی از این مسائل عبور کند و باید این اتهامات بررسی و جلوی بی‌قانونی رئیس‌جمهور گرفته شود و اعضای_مجمع هم بجای نگرانی از دست و پا زدن غربگراها و تهدید خارجی، تنها و تنها خدا و حق و نظر صریح رهبری و نقطه‌ نظرات کارشناسی بیان شده را درنظر بگیرند و بدانند این شیوه فرافکنی، همان است که آقایان بر سر تحمیل #برجام انجام دادند و کشور را به این وضع رسانده‌اند و دست داشتن در تکرار آن به هر نحوی، خیانت محض است. سود تصویب FATF تنها به دیدگاه واداده و خائنی میرسد که مدام از نتوانستن میگوید و میخواهد با تعهد رسمی کشور به خودتحریمی و بستن راه دور زدن تحریم‌ها، مذاکره با شیطان را تنها راه نجات معرفی کند وگرنه پذیرش زورگویی غرب، نه سود اقتصادی نه حتی برد سیاسی برای ایران نخواهد داشت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: