چهارشنبه 06 مارس 19 | 00:20

واردات گوشت یک دلاری از قرقیزستان!

  💢هزینه واردات گوشت از قرقیزستان بسیار ارزان است. گوشت در این کشور هر کیلو یک دلار است که با محاسبه هزینه انتقال به داخل کشور و هزینه های سربار دیگر حدودا ۵ دلار قیمت تمام شده آن است. 💢اگر با دلار ۴۲۰۰ تومانی وارد شود هرکیلو گوشت معادل ۲۱۰۰۰ تومان خواهد بود، اگر با […]


 

💢هزینه واردات گوشت از قرقیزستان بسیار ارزان است. گوشت در این کشور هر کیلو یک دلار است که با محاسبه هزینه انتقال به داخل کشور و هزینه های سربار دیگر حدودا ۵ دلار قیمت تمام شده آن است.
💢اگر با دلار ۴۲۰۰ تومانی وارد شود هرکیلو گوشت معادل ۲۱۰۰۰ تومان خواهد بود، اگر با ارز آزاد ۱۳۰۰۰ تومانی هم وارد شود قیمت حدودا ۶۵۰۰۰ تومان می شود .
❌حال سوالی که اینجا مطرح می شود این است که چرا دولت که مسئول تامین بازاراست و طبق قانون اساسی باید معیشت مردم را تامین کند در این امر عاجز شده است؟
❌هم اکنون با وجود صف های طولانی دریافت گوشت وارداتی و همچنین واردات حجم عظیمی از گوشت به کشور قیمت گوشت گوسفندی بالای ۱۰۰ هزار تومان است.چرا دولت در تنظیم بازار ناتوان است؟ البته وقتی دولت بازار را رها کرده و از سوی دیگر هیچگونه نظارتی بر صادرات غیرقانونی دام ندارد عملا باید منتظر این اتفاقات و حتی بدتر از این نیز باشیم.

🚨ناگفته ها را در باشگاه خبرسری دنبال کنید🚨
@serinews

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: