چهارشنبه 13 مارس 19 | 17:33

مافیای FATF ؛ پناهگاه پولشویان و تروریست ها

محمد ایمانی

چرا دولت های غربی، از مجرمان مسلم عرصه تروریسم و تامین مالی آن، و همچنین اختلاس و پولشویی که از ایران گریخته و در این کشورها پناه گرفته اند، حمایت می کنند و آنها را برای محاکمه و مجازات و باز پس دادن اموال ملت ایران بر نمی گردانند؟


 

هر مفسد و رانت خواری که پولشویی می کند و از ایران می گریزد، از اروپا، آمریکا و به ویژه کانادا سر در می آورد. کانادا مشخصا دو مفسد و پولشوی بزرگ به نام های محمود رضا خاوری و مرجان شیخ الاسلامی را پناه داده و با وجود پیگیری ها و اصرار ایران، آنها را به همراه اموال نامشروعی که غارت کرده اند، عودت نمی دهد.

همین رویکرد در پناه دادن به گروه های تروریستی و تامین مالی آنها در فرانسه، انگلیس، دانمارک، هلند، آلمان، نروژ، سوئد و … هم قابل مشاهده است و حال آن که مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم، به عنوان هدف اصلی تشکیل FATF اعلام شده است. براستی سران و اعضای گروه های جنایتکاری مانند منافقین، الاحوازیه، حزب دموکرات و … در اروپا چه می کنند؟ مگر همین کشورها، موسس و گرداننده اصلی FATF نیستند؟!

به طور صریح و روشن، باید از همه آنها که سنگ FATF را به سینه می زنند و می گویند همکاری با FATF برای مبارزه با پولشویی و تروریسم لازم است، پرسید: چرا دولت های غربی، از مجرمان مسلم عرصه تروریسم و تامین مالی آن، و همچنین اختلاس و پولشویی که از ایران گریخته و در این کشورها پناه گرفته اند، حمایت می کنند و آنها را برای محاکمه و مجازات و باز پس دادن اموال ملت ایران بر نمی گردانند؟

اغلب همین کشورها، طبق آمار رسمی بین المللی، بالغ بر ۷۰ درصد پولشویی های بزرگ را در دنیا انجام می دهند و همین ها حامیان و تامین کنندگان اصلی تروریسم در دنیا به ویژه علیه ملت ایران هستند. آیا با این وصف باید دشمنی دشمن را انکار کرد و با پای خود وارد قلعه پدرخوانده های مافیای FATF شد و اجازه داد تا دستان شما را ببندند؟!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.