پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۰۲ تیر ۹۸ | ۱۷:۳۲

حاجی‌بابایی: آنچه درباره افزایش حقوق ابلاغ شده مصوب مجلس نیست

نماینده مردم همدان در مجلس از اجرایی نشدن مصوبه قانونی درباره افزایش حقوق از سوی دولت انتقاد کرد و گفت: نماینده دولت مدعی بود به ما قانونی ابلاغ شده که اجازه داده ما هر چه دل‌مان خواست انجام دهیم. حاجی‌بابایی: آنچه درباره افزایش حقوق ابلاغ شده مصوب مجلس نیست به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، […]


نماینده مردم همدان در مجلس از اجرایی نشدن مصوبه قانونی درباره افزایش حقوق از سوی دولت انتقاد کرد و گفت: نماینده دولت مدعی بود به ما قانونی ابلاغ شده که اجازه داده ما هر چه دل‌مان خواست انجام دهیم.
حاجی‌بابایی: آنچه درباره افزایش حقوق ابلاغ شده مصوب مجلس نیست

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: وظیفه نمایندگی قائم به فرد است و قابل واگذاری به دیگری نیست و مجلس نمی‌تواند اختیارات قانون‌گذاری را به شخص یا هیاتی واگذار کند.

وی افزود: مجلس بند ی تبصره ۱۲ قانون بودجه را مصوب کرد که به موجب آن افزایش ۴۰۰ هزار تومانی به اضافه ۱۰ درصد حقوق را برای کلیه کارکنان بازنشسته و شاغل لشکری و کشوری در نظر گرفته بود.

نماینده مردم همدان در مجلس تصریح کرد: در جلساتی که هیات رئیسه برای این موضوع تشکیل داد و نماینده دولت نیز حضور داشت پرسیدیم که چرا این قانون را طوری اجرا کردید که یک نفر ۵ یا ۴ میلیون تومان افزایش حقوق پیدا کرد.

حاجی بابایی اظهار داشت: نماینده دولت مدعی بود به ما قانونی ابلاغ شده که اجازه داده ما هرچه دلمان خواست انجام دهیم.

وی افزود: این متن بدون آنکه در صحن علنی مجلس قرائت و رأی گیری شود به دولت ابلاغ شده؛ لذا اگر سندی وجود دارد آن را ارائه دهند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: