پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۰۲ تیر ۹۸ | ۲۱:۵۹

وریا غفوری به طور رسمی با استقلال تمدید کرد

«وریا غفوری» پس از ملاقات با مدیرعامل استقلال قرارداداش را با این تیم به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد. تمدید قرارداد وریا غفوری با باشگاه استقلال در روزهای اخیر با جنجال‌های زیادی همراه بود و درگیری لفظی شدیدی میان او و معاون ورزشی استقلال شکل گرفت. غفوری ظرف روزهای گذشته مذاکرات جدیدی را با […]«وریا غفوری» پس از ملاقات با مدیرعامل استقلال قرارداداش را با این تیم به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.

تمدید قرارداد وریا غفوری با باشگاه استقلال در روزهای اخیر با جنجال‌های زیادی همراه بود و درگیری لفظی شدیدی میان او و معاون ورزشی استقلال شکل گرفت.

غفوری ظرف روزهای گذشته مذاکرات جدیدی را با کامران منزوی عضو هیأت مدیره باشگاه داشت و در نهایت این مذاکرات به توافق منجر شد.

او امروز با حضور در باشگاه استقلال با امیر حسین فتحی دیدار و گفتگو کرد.
بعد از این ملاقات قرارداد غفوری با استقلال به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.

چند روز پیش معاون باشگاه استقلال با انتقاد از درخواست‌های غفوری برای تمدید قراردادش اظهار داشت: وریا غفوری درخواستی مبنی بر قرارداد سه ساله و دریافت حدوداً ۹۰ میلیارد ریال برای سه فصل به اضافه پاداش داشته است. هیأت مدیره باشگاه استقلال در جلسات سال ٩٧ خود مصوب کرده‌اند با بازیکنان بالای ۳۰ سال قراردادی بیش از یک فصل منعقد نشود. از طرفی فاصله سقف بودجه مورد مصوب باشگاه با رقم درخواستی وریا زیاد است.
غفوری در واکنش به حرف‌های علی خطیر اظهار داشت: آنچه که اسمش شفاف سازی گذاشته شده به نظر من برای تحریک بازیکن برای ترک تیم است و البته زیر فشار قرار دادن بازیکن که خود این موضوع هم رویه مناسبی نیست. در باشگاه با شخصیتی مثل استقلال، نباید این اتفاق بیفتد.
وی ادامه داد: او از بدو ورود تلاش کرد با ورود به مباحث پر سر و صدا برای خود محبوبیت درست کند که البته موفق هم بوده است؛ اما نتیجه این صحبت‌ها و هیاهو چیست و چه دستاوردی برای استقلال داشته است؟ من از او می‌خواهم طبق صحبت‌های قبلی نتیجه رأی سوپرجام را اعلام کند. من از حرف‌های خطیر در مورد وینفرد شفر شرم دارم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: