پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۰۵ تیر ۹۸ | ۱۲:۲۵

اعلام محدودیت های ترافیکی تا ۹ تیر

بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راههای کشور محدودیت های ترافیکی از روز چهارشنبه ۵ تیر تا روز یکنشبه ۹ تیر اعمال می شود و احتمال می رود در صورت افزایش حجم تردد محدودیت یکطرفه شدن جاده هراز از پلیس راه لاریجان به سمت رودهن در روز شنبه اعمال شود.


به گزارش تریبون، مرکز مدیریت راههای کشور محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات پایان هفته را اعلام کرد.

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۵ تیر تا ساعت ۶ روز یکشنبه مورخ ۹ تیر از جاده‌های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و جاده تهران – سمنان – مشهد و برعکس ممنوع است.

البته تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

در جاده کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه مورخ ۷ تیر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه هفتم تیر از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز شنبه مورخ ۸ تیر تا ۲ بامداد روز یکشنبه نهم تیر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز شنبه هشتم تیر تا ۲ بامداد ۹ تیر از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

محدودیت های جاده هراز

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه مورخ ۷ تیر از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ تا ۲۴ روز جمعه هفتم تیر از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز شنبه (هشتم تیر) تا ۲ بامداد روز یکشنبه نهم تیر از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز شنبه مورخ هشتم تیر تا ۲ بامداد روز یکشنبه مورخ نهم تیر از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

حائز اهمیت اینکه در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه، محدودیت یکطرفه شدن محور هراز از پلیس راه لاریجان به سمت رودهن اعمال خواهد شد.

تذکر: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از مسیر شمال به جنوب یا جنوب به شمال محورهای هراز و کرج – چالوس اعمال خواهد شد.

محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین (به استثنا حاملان موادسوختی و یا فاسدشدنی)

جاده کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه مورخ پنجم تیر و همچنین از ساعت ۶ روز پنجشنبه مورخ ششم تیر تا ساعت ۱۲ روز یکشنبه نهم تیر از جاده هراز ممنوع است.

تردد تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۵ تیر از مسیر جنوب به شمال جاده فوق ممنوع بوده، همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز شنبه مورخ هشتم تیر تردد تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از مسیر شمال به جنوب مسیر قائم شهر – فیروزکوه – تهران ممنوع است.

همچنین تردد تریلرها و کامیون‌ها در جاده قدیم رشت– قزوین و برعکس به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه مورخ هفتم تیر و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز شنبه مورخ هشتم در جاده فوق ممنوع است./ایرنا

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: