چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
پنج شنبه ۰۶ تیر ۹۸ | ۱۶:۱۲

شهر کوچکی که ۶۰درصد کنسرو ماهی کشور را تولید می‌کند

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت:۶۰ درصد کنسرو ماهی کشور با برندهای مختلف در شهرستان کنارک تولید می شود . ایسنا، نادر میرشکار در دیدار با فرماندار شهرستان کنارک در رابطه با آخرین وضعیت استقرار صنایع در شهرستان و امکانات موجود در شهرک صنعتی کنارک مطالبی را مطرح کرد. میرشکار افزود: شهرک […]


رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت:۶۰ درصد کنسرو ماهی کشور با برندهای مختلف در شهرستان کنارک تولید می شود .

ایسنا، نادر میرشکار در دیدار با فرماندار شهرستان کنارک در رابطه با آخرین وضعیت استقرار صنایع در شهرستان و امکانات موجود در شهرک صنعتی کنارک مطالبی را مطرح کرد.

میرشکار افزود: شهرک صنعتی کنارک از فعال ترین شهرک های صنعتی استان است. این شهرک صنعتی بر مبنای مزیت ها و قابلیت های منطقه ایجاد شده و دارای امکانات مناسبی از جمله ( آب و برق، شبکه جمع آوری فاضلاب و….) است.

وی گفت: حدود ۷۰ درصد واحدها، مرتبط با صنایع شیلاتی بوده و بیش ۶۰ درصد کنسرو ماهی کشور با برندهای مختلف در این شهرستان تولید می شود و زنجیره صنایع مرتبط اعم پودر ماهی – سردخانه، انجماد، عمل آوری ماهی و میگو -یخسازی-لنجسازی-تولیدقوطی کنسرو ماهی در این شهرک صنعتی کنارک استقرار یافته است .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: