چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
سه شنبه ۱۱ تیر ۹۸ | ۱۴:۴۴

با کارت سوخت خراب چه کنیم؟

به منظور کسب اطمینان از صحت عملکرد کارت سوخت، مالکان تمامی خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها تا پایان تیرماه حداقل یک بار از کارت سوخت شخصی خود استفاده و در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی با شماره ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند. به گزارش تسنیم، نهم خردادماه سال جاری بود که شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران با […]


به منظور کسب اطمینان از صحت عملکرد کارت سوخت، مالکان تمامی خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها تا پایان تیرماه حداقل یک بار از کارت سوخت شخصی خود استفاده و در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی با شماره ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند.

به گزارش تسنیم، نهم خردادماه سال جاری بود که شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد “در اجرای سیاست‌های دولت و مجلس شورای اسلامی، عرضه بنزین در جایگاه‌های سراسر کشور از تاریخ بیستم مرداد ماه سال جاری (۱۳۹۸/۵/۲۰) صرفا با ارائه کارت هوشمند سوخت خودرو، امکان پذیر خواهد بود. “

در ادامه هیچ اطلاع رسانی جدیدی در خصوص کارت‌های سوخت شخصی صورت نگرفت تا اینکه روز گذشته روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی توضیحاتی به دارندگان کارت هوشمند سوخت توصیه کرد که تا پایان تیرماه، حداقل یک بار با کارت سوخت شخصی خود سوخت‌گیری کنند.

در متن این توضیحات آمده است: «نظر به اجرای مصوبات دولت و مجلس شورای اسلامی و با توجه به برنامه عرضه بنزین با استفاده از کارت هوشمند سوخت از ۲۰ مرداد ماه امسال، روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران توصیه می‌کند به منظور کسب اطمینان از صحت عملکرد کارت سوخت، مالکان تمامی خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها تا پایان تیرماه حداقل یک بار از کارت سوخت شخصی خود استفاده و در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی، به آدرس سایت wwww.niopdc.ir مراجعه کنند».

با مراجعه به آدرس سایت wwww.niopdc.ir که پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی است، هیچ درگاه مشخصی برای ثبت مشکلات کارت سوخت و یا پرسش سوال دیده نمی‌شود، تنها اطلاعات مفیدی که در این زمینه می‌توان با مراجعه به این سایت بدست آورد، شماره ۰۹۶۲۷ است که شماره مرکز پاسخگویی به مشتریان است. در واقع اگر در خصوص کارت سوخت شخصی خود هر سوال و مشکل احتمالی وجود داشت، می‌توانید با تماس با این شماره، مشکل و یا سوال خود را مطرح کرده و در سریعتر زمان ممکن، پاسخ آن و راهکار حل مشکل خود را بدست آورید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: