دوشنبه 27 دسامبر 10 | 11:29

اعلام آمادگی جنبش عدالتخواه برای میزبانی از مناظره آقایان نبوی و میردامادی

پس از گله‌ی آقای سید عباس نبوی، دومین دبیر دفتر تحکیم وحدت و از دانشجویان پیرو خط امام، در یک برنامه‌ی تلویزیونی مبنی بر امتناع و گریز از بحث و مناظره از سوی برخی جریانات به خصوص دوم خردادی‌ها و افراد موسوم به سبز، آقای میردامادی دبیر کل حزب منحله‌ی مشارکت و اولین دبیر دفتر تحکیم وحدت، در نامه‌ای به آقای نبوی اعلام آمادگی برای مناظره کرد. که پس از آن سید عباس نبوی با انتشار نامه‌ای از این مناظره به شدت استقبال کرد.


تریبون مستضعفین– پس از گله‌ی آقای سید عباس نبوی، دومین دبیر دفتر تحکیم وحدت و از دانشجویان پیرو خط امام، در یک برنامه‌ی تلویزیونی مبنی بر امتناع و گریز از بحث و مناظره از سوی برخی جریانات به خصوص دوم خردادی‌ها و افراد موسوم به سبز، آقای میردامادی دبیر کل حزب منحله‌ی مشارکت و اولین دبیر دفتر تحکیم وحدت، در نامه‌ای به آقای نبوی اعلام آمادگی برای مناظره کرد. که پس از آن سید عباس نبوی با انتشار نامه‌ای از این مناظره به شدت استقبال کرد. متن کامل دو نامه فوق را در این مطلب ملاحظه بفرمایید: «مناظره‌ای داغ بین اولین و دومین دبیر دفتر تحکیم وحدت».

در پی این نامه‌نگاری‌ها، به گزارش سایت جنبش عدالتخواه دانشجویی، این اتحادیه جهت حرکت در مسیر اقامه و بسط حقیقت، آمادگی خود برای برگزاری مناظره در یکی از ۵ دانشگاه‌ اصلی تهران را اعلام کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.