سه‌شنبه 21 جولای 20 | 12:55
رپرتاژ

موفقیت در کنکور با مشاوره و برنامه ریزی

اینجاست که شما خودتان را وسط کارزاری می‌بینید که از همه طرف شما را به سمت خودشان می‌کشند. خب در این شرایط انتخاب شما چیست؟ به حرف کدام یک از این‌ها اعتماد می‌کنید؟ شاید هم فقط خودتان را قبول دارید و کاری که به نظر خودتان درست است را انجام می‌دهید…


اگر از آن دسته دانش آموزانی باشید که وارد سال کنکورتان شده‌اید حتما سوال‌های زیادی برایتان به وجود آمده است. احتمالا تا به حال بارها از طرف خانواده، معلم‌ها و کسانی که قبل از شما دوران کنکور را پشت سر گذاشته‌اند، حرف‌ها و نکته‌های مختلفی درمورد کنکور شنیده‌اید.

یکی توصیه می‌کند از همه تفریحاتتان بزنید و اصلا به جز کارهای ضروری از اتاقتان بیرون نیایید! یکی هم به شما توصیه می‌کند کمتر سخت بگیرید و همه تفریحات را از خودتان نگیرید، چون ممکن است از درس خواندن زده بشوید. دیگری می‌گوید از درس‌های اختصاصی شروع کنید و تا تمام نشده‌اند سراغ دروس عمومی نروید. آن یکی می‌گوید از هر درس فقط نصف مباحث را بخوانید، چون اگر بخواهید همه کتاب‌ها را بخوانید زمان کم می‌اورید و هیچ تسلطی پیدا نمی‌کنید!

اینجاست که شما خودتان را وسط کارزاری می‌بینید که از همه طرف شما را به سمت خودشان می‌کشند. خب در این شرایط انتخاب شما چیست؟ به حرف کدام یک از این‌ها اعتماد می‌کنید؟ شاید هم فقط خودتان را قبول دارید و کاری که به نظر خودتان درست است را انجام می‌دهید…


اما فراموش که نکرده‌اید؟ قرار است در عرض یک سال آینده خودتان را پایه ریزی کنید. حالا باز هم بدون مشورت و تنها با اتکا به نظرات دیگران می‌خواهید این مسیر را طی کنید یا تصمیم دارید به افراد متخصص در این زمینه اعتماد کنید؟

مشاوره کنکور را جدی بگیرید

این روزها که همه سراغ کلاس کنکور آنلاین رفته‌اند، شرکت در کلاس‌های کنکور راحت‌تر از همیشه شده است. کلاس‌های آنلاین تام‌لند، آنچنان نقش مهم و تاثیرگذاری در یادگیری دانش آموزان دارند که عملا کلاس‌های حضوری را از میدان به در برده‌اند. دیگر خودتان می‌دانید که کلاس کنکور به هیچ عنوان جای آزمون و خطا نیست. شما نمی‌توانید با خودتان بگویید حالا این بار در این کلاس شرکت می‌کنم تا ببینم چه می‌شود… ببینم چه می‌شود یعنی از بین رفتن زحمات شما در سال کنکور.

پس با اطمینان کامل باید به سراغ کلاسی بروید که اساتید نام آشنای آن تمام نکات موفقیت در کنکور را به شما آموزش بدهند. مدیران تام‌لند با تجربه‌ی سال‌ها مدیریت بهترین مدارس تهران، از بهترین و باتجربه‌ترین اساتید ایران بهره می‌برند تا شما با خیال راحت در این کلاس‌ها شرکت کرده و به نتیجه دلخواهتان در کنکور برسید.


حالا وقت آن است که به یک برنامه ریزی درست و حسابی فکر کنید. فکر موفقیت در کنکور بدون برنامه ریزی کردن را باید از سرتان بیرون کنید! آن هم نه برنامه ریزی الکی و بدون فکر. باید مدت‌ها وقت صرف کنید تا بدانید چه راه و روشی برای شما مناسب‌تر است. لازم به گفتن نیست که باز هم صد در صد نمی‌توانید به روش خودتان اطمینان کنید.

با مشاور کنکور، به جنگ کنکور بروید!

تا به حال به این سمت داستان نگاه کرده‌اید؟ اگر بعد از امتحان کنکور، تازه به این موضوع پی ببرید که در تمام این سال، برنامه ریزی‌هایتان برای درس خواندن اشتباه بوده، چه حالی پیدا می‌کنید؟ خب بهتر نیست از همین حالا به این موضوع توجه کنید و مسیر درستی را در پیش بگیرید؟

شوخی که نیست! برنامه ریزی برای کنکور راه و روش مخصوص خودش را دارد. از زمان بندی درس خواندن و تست زدن گرفته تا وقتی که باید برای هریک از دروس اختصاصی و عمومی صرف کنید. اینجاست که باید به دنبال یک مشاور کنکور یا مشاور تحصیلی باشید که راه و چاه موفقیت در کنکور را به شما نشان بدهد.

فکرش را بکنید… در روزهای سخت کنکور، کسی همراهتان باشد که دائما حواسش به شماست. او می‌داند شما در طول هفته چه درس‌هایی را خوانده‌اید و در کدام درس موفق‌تر بوده‌‍اید. با یک برنامه زمان بندی شده مشخص به شما کمک می‌کند تا تاریخ مشخصی مطالعه درس‌ها را پایان رسانده و زدن تست‌های کنکور را شروع کنید. این دقیقا کار مشاور کنکور شماست!

آن وقت است که احساس می‌کنید همه کارهایتان طبق برنامه‌ای منظم پیش رفته و دیگر هیچ دل نگرانی بابت عقب افتادن از درس‌ها یا رفتن در مسیر اشتباه ندارید. زیرا می‌دانید که مشاور کنکور بهترین راه را به شما نشان می‌دهد.

درحقیقت شما برنامه کلاس‌ها و درس‌های خود را با مشاور در میان گذاشته و او بهترین زمان بندی را به شما نشان می‌دهد. فرض کنیم شنبه صبح شما در کلاس آنلاین شیمی تام‌لند شرکت می‌کنید و بعد از ظهر هم کلاس آنلاین زبان عربی تام‌لند را می‌گذارنید. حالا نوبت مشاور کنکور است تا به شما بگوید در میان این کلاس‌ها چه درس‌هایی را بخوانید و چه زمان‌هایی را استراحت کنید تا بهترین و بالاترین بازدهی ممکن را داشته باشید.

فراموش نکنید که امتحان کنکور فقط و فقط وابسته به زیاد درس خواندن نیست. اگر زیاد و فشرده درس بخوانید، اما ندانید برای کدام درس باید زمان بیشتری بگذارید و کدام تست‌ها را باید بیشتر بزنید، این درس خواندن سودی برای شما نخواهد داشت. مشاور کنکور به شما کمک می‌کند تا با نقاط قوت و ضعف خود در درس‌های کنکور اشنا شده و بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید.

برای موفقیت در کنکور ۱۴۰۰، کلاس‌های کنکور آنلاین تام‌لند در خدمت شماست تا موفقیت در کنکور را از نزدیک احساس کنید. هم اکنون می‌توانید برای ثبت نام و مشاهده جدول برگزاری کلاس‌های آنلاین تام‌لند به سایت https://tamland.ir مراجعه کنید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.