سه‌شنبه 15 سپتامبر 20 | 11:08

لوکس ویلا، بهترین راه اجاره ویلا در رامسر

جاده چالوس در آخر هفته ها و تعطیلات به دلیل استقبال زیاد تهرانی ها از شهرهای شمالی کشور، میزبان ترافیک های بسیار سنگینی است که این مسیر ۴ ساعته را به ۵ و گاه ۶ ساعت افزایش می دهد پس پیشنهاد می شود بجای اینکه ساعت ها در ترافیک های جاده چالوس بمانید و کلافه شوید، از جاده تهران – رشت استفاده کنید که در نزدیکی هایی رشت بسیار سرسبز و خوش آب و هوا می شود.


رپرتاژآگهی- رامسر جزء شهرهای بزرگ و بسیار زیبای مازندران است که هرساله میزبان میلیون ها مسافر بوده و به قدری جذاب است که خیلی ها از شهرهای بسیار دور روزها در جاده ها هستند تا بتوانند چند روزی را در شهر خوش آب و هوای رامسر اقامت داشته باشند. بیاییم با رامسر بیشتر آشنا شویم.

رامسر کجاست؟ و راه های دسترسی به رامسر

رامسر دقیقاً وسط چالوس و رشت قرار دارد و برای دسترسی به این شهر هم می توان از جاده چالوس رفت و هم از جاده تهران به رشت اما در نظر داشته باشید از جاده چالوس در حالت عادی ۴ ساعت زمان نیاز است تا به رامسر برسید اما از جاده تهران به رشت نزدیک به ۶ ساعت زمان نیاز است چراکه می بایست ابتدا تهران را به سمت قزوین ترک کرده و از شهر قزوین وارد جاده تهران – رشت شده و قبل از اینکه وارد رشت شوید، از جاده کمربندی خود  را به لاهیجان برسانید تا با استفاده از تابلوهای راهنما به رامسر برسید.

لازم به ذکر است جاده چالوس در آخر هفته ها و تعطیلات به دلیل استقبال زیاد تهرانی ها از شهرهای شمالی کشور، میزبان ترافیک های بسیار سنگینی است که این مسیر ۴ ساعته را به ۵ و گاه ۶ ساعت افزایش می دهد پس پیشنهاد می شود بجای اینکه ساعت ها در ترافیک های جاده چالوس بمانید و کلافه شوید، از جاده تهران – رشت استفاده کنید که در نزدیکی هایی رشت بسیار سرسبز و خوش آب و هوا می شود.

رامسر در دوران پیش از انقلاب شهر مهمی بود چراکه یکی از شهرهای تفریحی پادشاه بوده و کاخ سلطنتی هم در این شهر ساخته شد تا خانواده شاه، اقامتگاه بی نظیری در رامسر داشته باشند. کاخ مرمر یا تماشاگه خزر بنایی است که امروزه به یکی از دیدنی های جذاب شهر تبدیل شده و آثار تاریخی زیبایی هم در داخل کاخ قرار دارند.

همچنین این نکته را در نظر داشته باشید فقط با استفاده از خودروی شخصی، اتوبوس، تاکسی و هواپیما می توانید به رامسر سفر کنید چراکه رامسر فاقد ایستگاه راه آهن  است.

رامسر را بیشتر بشناسیم

نام رامسر در گذشته سخت سر بود  چراکه پیش از مرمت و بازسازی راه های شهر، مسیرهای صعب العبور و گلی و باتلاق های مختلف در شهر بود که به لطف آن ها، نام شهر را سخت سر گذاشتن اما در سال ۱۳۱۴، تصمیم گرفته شد تا نام رامسر شامل دو کلمه رام به معنای آرامش و سر به معنای مکان بجای سخت سر انتخاب شود هرچند کافیست تا در روزهای تعطیل به رامسر سفر کنید تا ببینید به لطف ترافیک های سنگین، خبری از آرامش در شهر نیست.

چرا رامسر به عروس شهرهای ایران تبدیل شد؟

رامسر را نمی توان به عنوان زیباترین و بهترین شهر شمال انتخاب کرد اما به قدری این شهر زیباست که عنوان عروس شهرها برازنده رامسر است. اگر میخواهید شاهکار دیدنی رامسر را ببینید، نگاهی به روستای جواهرده بیاندازید. روستای جواهرده در ۲۷ کیلومتری رامسر و واقع در ارتفاعات ۲هزار متری کوه های البرز و جنگل های سرسبز شمال قرار دارد که مسیری آسفالته و جذاب برای دسترسی به روستا در نظر گرفته اند. روستای جواهرده در دهستان سخت سر است که شامل روستاهای لپاسرک، دریاچشته، سفید تمشک، گاو رمک و سلمل می باشد اما خوب است بدانید هنگام وارد شدن به روستا، از مسافران هزینه ای دریافت می کنند که این هزینه به منظور حفظ و نگهداری روستا و طبیعت سرسبزش اخذ می شود.

تفریحات و دیدنی های جواهرده

عاشقان کوهنوردی و طبیعت گردی، به روستای جواهرده علاقه خاصی دارند. در جنگل های روستا، آبشارهای زیبایی مانند آبشار صفارود، کوه کنین، برشی و سلیمان هستند که به آبشارهای دائمی معروف بوده و در هر فصلی از سال می توانید از آن ها بازدید کنید. همچنین دریاچه قو و روستاهای دیگر جواهرده نیز از جمله جاهای دیدنی منطقه به حساب می آیند.

اگر هم در میان خیابان های شهر گشت و گذار کنید، با خیابانی همواره شلوغ روبرو خواهید شد که با عنوان طولانی ترین بلوار رامسر شناخته می شود. بلوار معلم رامسر بلواری است که درختان بلند قامت در اطرافش قرار گرفته و از سواحل دریای خزر شروع می شود که پس از ۱٫۵ کیلومتر، به جنگل های شمال و هتل قدیم رامسر ختم می شود.

بهترین غذای محلی با رستوران خاور خانم

رستوران خاور خانم معروف ترین رستوران رامسر است که برای نشستن بر روی صندلی های رستوران و میل کردن دست پخت خاور خانم می بایست زمان قابل توجهی را در صف منتظر بمانید. در گذشته، توریستی خارجی در رامسر گم شده بود و خاور خانم او را به خانه اش دعوت می کند تا یک وعده ناهار را مهمانش کند. توریست که از دست پخت بی نظیر خاور خانم خوشش می آید او را به دوستان و اطرافیانش معرفی می کند و کم کم مشتریان خاور خانم بیشتر می شود.

امروزه خاور خانم توانسته ملک شخصی اش را گسترش داده و به رستورانی چند طبقه تبدیل کند تا به یکی از بهترین رستوران های رامسر تبدیل شود. برای دسترسی به رستوران خاور خانم می بایست به سمت چابکسر رفته و وارد روستای سرولات شوید.

با اینکه اکثر مناطق دیدنی رامسر به جنگل ها و مناطق سرسبز مانند جنگل دالخانی، منطقه ییلاقی گرسماسر، دهستان جنت رودبار، آبشارهای سیاسرت و ایج، سد میجران، قلعه مارکوه و غیره ختم می شود اما تله کابین رامسر، محبوب ترین تفریح در این شهر به حساب می آید چراکه تله کابین رامسر از میان درختان عبور کرده و فصل های بهار و پاییز بهترین زمان سوار شدن بر این تله کابین است تا از منظره بی نظیر دریا و درختان لذت برد.

ویلا در رامسر

اجاره ویلا در رامسر با یک تماس

در سال های اخیر، سرمایه گذاران بسیاری در رامسر با خرید زمین های سرسبز و کشاورزی، ویلاهای مختلفی را ساخته اند تا مشکل اقامتگاه برای گردشگران را رفع کنند اما همواره یکی از چالش های بزرگ مسافران هنگام سفر به رامسر، اجاره ویلا است. لوکس ویلا توانسته دغدغه اجاره ویلا در رامسر را برای مسافران حل کند و کافیست تنها چند روز قبل از سفر، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا متناسب با هر بودجه و سلیقه، بهترین ویلای خود را در رامسر رزرو کنید.

برچسب‌ها:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: