شنبه 28 نوامبر 20 | 16:36

چند راهکار برای خرید مناسب ترین بلیط هواپیما

گاهی لازم دارید که اقتصادی سفر کنید پس بلیط هواپیما ارزان قیمت مناسب شما خواهد بود. باید به دنبال ارزان ترین بلیط ها و یا ایرلاین های ارزان باشید. حتی می توانید با تغییر فرودگاه به فرودگاه دوم شهر بلیط را بسیار ارزان تر خریداری کنید.


رپرتاژآگهی- در حال حاضر برای خرید بلیط هواپیما یک مقصد، انتخاب های بسیار زیادی وجود دارد که شاید در هنگام خرید کمی گیج کننده باشد.

از آن جایی هم که خرید بلیط اکثرا به صورت اینترنتی صورت می گیرد امکان مقایسه و انتخاب بهترین بلیط بسیار راحت تر می باشد.

بلیط مناسب از نظر هر مسافر متفاوت می باشد پس این شما هستید که باید در هنگام خرید بلیط دقت کنید و بهترین را انتخاب کنید.

  • گاهی لازم دارید که اقتصادی سفر کنید پس بلیط هواپیما ارزان قیمت مناسب شما خواهد بود. باید به دنبال ارزان ترین بلیط ها و یا ایرلاین های ارزان باشید. حتی می توانید با تغییر فرودگاه به فرودگاه دوم شهر بلیط را بسیار ارزان تر خریداری کنید.

برخی از شهر ها می باشند که دارای دو فرودگاه بوده یکی فرودگاه اصلی که پرواز های مهم در ان انجام می شود و دیگری فرودگاه ثانویه که پرواز های ارزان و داخلی در ان انجام می شود.

البته معمولا راه فرودگاه ثانویه دورتر می باشد و یا حتی مانند فرودگاه شارجه در امارت متحده عربی در شهری دیگ می باشد. به طور مثال برای خرید بلیط هواپیما ارزان دبی می توانید بلیط به فرودگاه شارجه خریداری کنید.

  • برخی از زمان ها می باشد که شما بار زیادی همراه خواهید داشت در این موارد یا باید بلیط خود را در کلاس های پروازی بالاتر خریداری کنید و یا به دنبال ایرلاینی بگردید که میزان بار مجاز بیشتری داشته باشد.

حتی اگر بلیط با میزان بار بیشتر پیدا نکردید از ایرلاینی خرید کنید که جریمه بار اضافه کمتری داشته باشد. با یک جستجو ساده به راحتی می توانید از میزان جریمه یک ایرلاین مطلع شوید.

  • اگر ترس از پرواز دارید باید به دنبال ایرلاین های امن با کمترین حوادث بگردید و بلیط خود را از ان ها خریداری کنید چرا که اطمینان خاطر بیشتری به شما می دهد. همچنین می توانید از ایرلاین هایی خریداری کنید که دارای ناوگان هوایی جدید تر می باشند.

در این صورت خطر کمتری شما را تهدید خواهد کرد. البته باید بدانید که امن ترین وسایل نقلیه سفری، هواپیما می باشد.

نحوه خرید بلیط هواپیما اینترنتی و پرداخت با کارت شتاب

در ابتدا توجه داشته باشید که خرید را از سایت معتبر و ترجیحا سایت آژانس های هواپیمایی انجام دهید. سایت معتبر سایتی است که نماد خرید الکترونیکی، آدرس دفتر کار و فروش، شماره تلفن، تلفن پاسخگو ۲۴ ساعته داشته باشد.

یکی از سایت های معتبر با قیمت مناسب سایت آژانس طاهاگشت https://www.tahagasht.com می باشد که به راحتی می توانید خرید خود را انجام دهید.

در سرچ باکس سایت مورد نظر شهر مبدا و مقصد، و تاریخ را انتخاب کرده و صبر کنید تا بلیط های موجود برایتان نمایش داده شود.

معمولا در جلو هر بلیط مبلغ کل بریتان نمایش داده می شود.

در این مرحله باید با بررسی قیمت، میران بار، ساعت پرواز، فرودگاه، ایرلاین و … بلیط مناسب را انتخاب کرده و سپس اقدام به نهایی کردن خرید کنید.

پس از بررسی کامل و انتخاب بلیط مورد نظر باید وارد و یا عضو سایتی که در حال خرید از ان هستید شوید. پس از آن اطلاعات مورد نیاز برای تمامی مسافران را وارد کنید و به مرحله بعد بروید.

بار دیگر برای شما اطلاعات و بلیط انتخاب شده مایش داده می شود تا از صحت اطلاعات و بلیطی که انتخاب کردید مطمئن شوید.

این مرحله را راحت رد نکنید. حتما یک بار دیگر تمامی موارد را چک کنید و سپس وارد درگاه بانکی شوید.

برای خرید اینترنتی شما نیاز به یک کارت عضو شتاب با رمز پویا می باشید وبه راحتی می توانید تمامی مبلغ را پرداخت کرده و پس از اتمام خرید بلیط را از ایمیل خود دانلود کنید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.