شنبه 12 دسامبر 20 | 08:08

بهترین مشاورین املاک برای پیش خرید پروژه نارنجستان را چگونه انتخاب کنیم؟

یکی از معروف ترین این پروژه ها پروژه ی نارنجستان است که در ۳ فاز در حال ساخت می باشد. البته فاز چهارم این پروژه نیز در حال آماده سازی برای واگذاری است ولی هنوز هیچ گونه فروشی برای آن صورت نگرفته است.


رپرتاژآگهی-

یکی از خوش آب و هوا ترین منطقه های شهر تهران منطقه ی بیست و دو موسوم به منطقه ی چیتگر است. پروژه هایی که در این منطقه واقع شده اند همگی در شمار بهترین و موفق ترین پروژه ها هستند که عموما به صورت پیش فروش عرضه می شوند. یکی از معروف ترین این پروژه ها پروژه ی نارنجستان است که در ۳ فاز در حال ساخت می باشد. البته فاز چهارم این پروژه نیز در حال آماده سازی برای واگذاری است ولی هنوز هیچ گونه فروشی  برای آن صورت نگرفته است. پیش فروش کم واحدترین پروژه های منطقه ۲۲ که از برترین آنها میتوان به پروژه نارنجستان اشاره کرد در سایت دیار ۲۲ وجود دارد و به افرادی که به دنبال مجتمعی آرام برای زندگی هستند پیشنهاد میگردد. هیچ یک از فازهای این مجتمع هنوز به بهره برداری نرسیده اند اما نزدیکترین پروژه به زمان تحویل و بهره برداری فاز ۱ است که زمان تحویل آن برای نیمه ی دوم سال نود و نه معین  شده است. فاز دوم پروژه ی نارنجستان نیز قرار است در سال هزار و چهارصد و در نیمه ی دوم به بهره برداری برسد و هم اکنون در مرحله ی سفت کاری و دیوارچینی قرار گرفته است. فاز سوم نیز که در مرحله ی فونداسیون قرار دارد قرار است طی سی و شش ماه آماده ی تحویل به خریداران گردد. در ادامه قصد داریم در مورد مشخصات بهترین املاک برای پیش خرید پروژه نارنجستان توضیح مختصری در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

بهترین املاک برای پیش خرید پروژه نارنجستان

ویژگی های بهترین املاک برای پیش خرید پروژه نارنجستان

برای این که بتوانید در زمینه ی خرید ملک تجربه ی خرید موفقی داشته باشید می بایست حتما از یک مشاور املاک خوب استفاده کنید. این امر به خصوص برای خرید موارد و پروژه هایی که قرار است به صورت پیش خرید خریداری شوند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و می بایست حتما برای پیش خرید هر پروژه ای در انتخاب یک مشاور املاک امین و مورد اعتماد دقت کرد. چرا که در پروژه های پیش فروش عموما احتمال کلاهبرداری بالا بوده و یکی از راه های پیشگیری از این امر انتخاب کردن یک مشاور املاک حرفه ای، خوشنام، با سابقه ی کاری درخشان و موفق است. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک مشاور املاک می بایست از آن برخوردار باشد صداقت و درستی در معامله است تا طرفین معامله بتوانند به وی اعتماد کنند. همچنین مشاورین املاک باید در مورد پروژه ای که قصد فروش یا پیش فروش آن را دارند اطلاعات کاملی داشته باشند تا بتوانند به خوبی خریدار را از این ویژگی ها مطلع کرده و مزیت های آن را برای وی برشمارند تا او بتواند بهترین انتخاب ممکن را داشته باشد. علاوه بر این مشاور املاک حرفه ای می بایست بسیار دقیق بوده و به جزئیات هم توجه کاملی داشته باشد تا اگر مشتری هرگونه سوالی داشت بتواند پاسخ آن را بدهد. علاوه بر این این شخص یا مجموعه می بایست یک دایره ی ارتباطی وسیع در حوزه ی کاری خود داشته باشد که حتی دلال ها و سایر مشاورین املاک را هم در بر خواهد گرفت.

برای خرید پروژه های نارنجستان شما می توانید از مشاوران املاکی که در محدوده ی منطقه ی چیتگر یا همان ناحیه ی بیست و دو مشغول به کار هستند استفاده کنید. پیش از انتخاب مشاور املاک موردنظرتان بهتر است ابتدا تحقیقات جامعی انجام دهید و سپس نسبت به انتخاب مشاور املاک مورد نظر خود اقدام کنید.

برچسب‌ها:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.